Попередні результати: Мельниченко знову "підкорює" 193 округ

За даними центрвиборчкому першість у парламентській гонці на ОВО №193 здобуває чинний нардеп та місцевий меценат Володими Мельниченко

Попередні результати: Мельниченко знову…

Центральна виборча комісія на даний момент опрацювала 67,12% протоколів по 193 округу і вже можна говорити про опередні результати перегонів.

Округ №193 має територіальну особливість і вирізняється кількома нюансами з-поміж інших шести округів області. Насамперед, він включає в себе друге за величиною місто в області і лише два райони – місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський і Новоушицький райони. Друге – він розташований на півдні.

На двох останніх парламентських виборах тут перемогу здобував місцевий житель і самовисуванець Володимир Мельниченко. Він до парламентської діяльності мав депутатський стаж у місцевих радах – районній, міській і обласній. Так чи інакше, а у Верховній Радівін  ставав членом пропрезидентських політсил – спочатку "Партії Регіонів", по тому –БПП.

На останніх парламентських виборах він зумів набрати майже втричі більше голосів, аніж найближчий конкурент Віктор Худняк, якого висунув "Народний Фронт".

Не стала несподіванкою й нинішня парламентська виборча гонка - із результатом у 36,9% голосів перемогу вирва знову ж таки Мельниченко. Позаду себе із розривом у майже 5% він залишив висуванця ПП "Слуга народу" Ігора Марчука (за нього проголосувало 31,82% виборців), третє місце  дісталося висуванцеві ВО "Батьківщина" Миколі Жогану - 5,94%.

Мельниченко є одним з небагатьох мажоритарників, який відвідує практично всі засідання Ради, бере участь в роботі парламентського комітету, готує законопроекти. Найбільше ж вирізняється з-поміж інших колег своєю присутністю на окрузі. Не демонструючи особливих власних фінансових вливань в ремонти шкіл чи проведенні концертів, нардеп допомогає фронту й АТОвцям.

Без нього не відбувається жоден фестиваль в Кам'янці. До того ж, Мельниченко дуже активний у "Фейсбуці": "в доску свій" нардеп розповідає, зокрема, й про власне життя – які урожаї вирощує на городі, як проводить консервацію, скільки грибів назбирав, як рибалив.

З біографії можна додати, що проживає в Кам’янці-Подільському, все життя там пропрацював і має дві вищі освіти: історичну та економічну. Перший раз отримав 44% голосів, другий – майже 34%. 21 вересня 2018 року, за версією незалежної аналітичної платформи VoxUkraine, за Індексом підтримки реформ, Володимир Мельниченко увійшов в десятку найефективніших народних депутатів восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання, які підтримували реформаторські закони. Чи додасть це йому голосів тепер – навряд, та не віднбере – точно.

Що стосується критики, то закидають йому шлейфом зв'язки з "Партією регіонів", та це, як бачимо, не вплинуло на його рейтинги.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook