Помер митрополит Хмельницький та Кам'янець-Подільський
Перестало битися серце очільника в області Української Православної Церкви Київського Патріархату
- Хмельницький
-
23 березня 2021 17:34

Про це повідомив мер Олександр Симчишин, передає Depo.Хмельницький.
"Вічна Пам’ять, Владико! Ви були і будете справжнім Другом!" - написав у соцмережах міський голова.
На 55-му році життя перестало битися серце невпинного борця за українську церкву. За попердньою інформацією, причиною смерті стали ускладнення.
Антоній (в миру Махотаа Владислаав Васильович) народився 8 листопада 1966, Слатине Золочівського району Харківської області) - архієрей Православної церкви України (до 15 грудня 2018 року - Української Православної Церкви Київського Патріархату), митрополит Хмельницький та Кам'янець-Подільський.
З 1996 року був єпископом Сімферопольським та Кримський Української православної церкви Київського патріархату. У 1997 році призначений єпископом Хмельницьким і Кам’янець-Подільським Української православної церкви Київського патріархату. У 2004 році піднесений до сану архієпископа, а у 2012 році – до сану митрополита. З 2019 року - митрополит Хмельницький та Кам’янець-Подільський Православної церкви України.
Коли і де відбудеться прощання із митрополитом поки не відомо.
"З великим сумом сприйняв звістку про упокоєння нашого співбрата митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Антонія, - відреагував Митрополит Епіфаній. - Владика був відкритою й доброзичливою людиною, з молодого віку присвятивши своє життя служінню Богові та людям, проповіді й праці на ниві Христовій. Він стояв біля витоків відродження Кримської єпархії. Багато років він трудився у Хмельницькій єпархії та сприяв у цілому становленню помісної Української Православної Церкви."
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:39Двоє чоловіків жорстоко зґвалтували неповнолітню на Хмельниччині ФОТО
- 21:22На Хмельниччині впала вітровимірювальна вишка, один працівник загинув, інший травмувався
- 20:23Крупа на волі: За ексголову Хмельницької МСЕК, що оскандалилася на незаконному збагаченні, врешті-решт внесли заставу
- 08:27В ніч на 10 вересня Хмельниччину атакували ракети. Завдано руйнувань, поранено трьох людей
- 08:35Вналідок вибуху гранати в Хмельницькому чоловіку відірвало руку. Є ще поранений
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:52Фатальна цигарка: На Хмельниччині в пожежі загинув власник квартири (ВІДЕО) Відео
- 10:33Сьогодні вночі Хмельниччина зазнала чергової атаки з неба
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 10:21На Хмельниччині згоріли двоє людей у власній домівці
- 16:05 Майже рік просиділа під вартою: Скандальній ексголові Хмельницької МСЕК Крупі дозволили вийти під заставу
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 19:59Наслідки атаки: Під завалами у Хмельницькому знайшли тіло чоловіка
- 08:05Хмельниччина зазнала масованої атаки ракет та дронів вночі 3 вересня ФОТО
- 20:37Молодик з Хмельниччини намагався вивезти за кордон бурштину на пів мільйона гривень (ФОТО) ФОТО
- 11:44У Хмельницькому озброєний чоловік напав на військового
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 00:23На Хмельниччині затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм