Полігон прикордонників у Хмельницькому заполонили міські депутати

Тут вони вперше побачили як готують курсантів і строковиків-прикордонників
Depo.
26 травня 2016 12:29
ФОТО: depo.ua
Полігон прикордонників у Хмельницькому заполонили міські депутати
Полігон прикордонників у Хмельницькому заполонили міські депутати

Хмельницькі депутати у польових умовах вивчали діяльність прикордонників, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на 0382.

Перший інформаційний депутатський день у 7-й каденції хмельницької міської ради проходив у стінах Хмельницької Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького та її навчальних територій. Та й загалом депутати міста вперше повним депкорпусом в прикордонників вперше.

Полігон прикордонників у Хмельницькому заполонили міські депутати - фото 1"Виконуючи значну функцію у покращенні оборонної здатності нашої держави, ми повинні знати як функціонує цей заклад, допомагати йому та сприяти його діяльності," – сказав секретар міської ради Михайло Кривак.

Депутатам показали засоби роботи прикордонників, серед яких: квадрокоптер, прилади нічного бачення, тепловізійний бінокуляр, а також військові автомобілі (броньована розвідувально-дозорна машина, бронетранспортер, броньований автомобіль та інші).

Полігон прикордонників у Хмельницькому заполонили міські депутати - фото 2

У академії всі навчальні заняття проводять максимально наближеними до реальності. Тому показали й те, як навчають боронити державу, її кордони та самого себе. Представили типове навчання з курсантами 3 курсу другого факультету академії. Групу поділили на дві частини: одні обороняли, інші – навчалися переміщуватися на незнайомій місцевості та виносити пораненого з полю бою. Усі вчилися діяти відповідно до існуючої обстановки. Офіцери у той час усе контролювали, спостерігали, а потім вказували на помилки. Після цього групи мінялися місцями.