Подолати бідність і захистити медиків області взялися нардепи з Хмельниччини

Обранці, що входять до міжфракційного депутатського об’єднання "За Хмельниччину" підписали Меморандум спільних дій заради Хмельниччини

Подолати бідність і захистити медиків об…

Народні депутати, що входять до міжфракційного депутатського об’єднання "За Хмельниччину" підписали Меморандум спільних дій заради Хмельниччини. Цим документом вони визначили спільну мету, пріоритети та інструменти роботи у Верховній Раді на благо рідного краю, передає Depo.Хмельницький

Підписання відбулося за присутності голови Хмельницької ОДА Дмитра Габінета, голови Хмельницької облради Михайла Загороднього, заступника міського голови Хмельницького Андрія Бондаренка. За мету обранці визначили розвиток, благополуччя, процвітання регіону та краща якість життя кожного мешканця краю. Сподіваються дати потужний імпульс до зростання валового регіонального продукту, до подолання бідності, до створення нових можливостей мешканцям Хмельниччини із забезпечення своїх родин.

Головним пріоритетом народні депутати визначили захист лікарів і медперсоналу від COVID-19 та надання якісних медичних послуг населенню.

"Наше завдання – не допустити розповсюдження інфекції та локалізувати вже існуючі осередки зараження. Зокрема, за рахунок забезпечення лікарень та сімейних лікарів усім необхідним захистом та сучасним медичним обладнанням", - зазначено у документі.

Не менш важливою депутати вважають підтримку малого та середнього бізнесу Хмельниччини, оскільки карантин завдав по них особливо важкого удару. Для цього парламентарі зобов’язались задіяти усі механізми на центральному та регіональному рівнях для реалізації програм захисту підприємців, в тому числі податкових пільг, пільг на оренду комунального майна, мораторію на перевірки тощо.

А ще нардепи закликали депутатів усіх рівнів Хмельниччини, мерів міст, сільських голів та голів ОТГ об’єднувати зусилля для досягнення спільних цілей – сталого розвитку краю та благополуччя й процвітання його мешканців.

Меморандум спільних дій заради Хмельниччини підписали депутати Верховної Ради: Володимир Ватрас; Вадим Галайчук; Олексій Жмеренецький; Юрій Заславський; Олена Копанчук; Сергій Лабазюк; Сергій Мандзій; Ігор Марчук; Денис Монастирський; Микола Стефанчук; Руслан Стефанчук та Павло Сушко.

Нагадаємо, під місцеві вибори створилася нова партія за участі нардепів з Хмельниччини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"