Подільське містечко Сатанів стало фіналістом конкурсу "Сім чудес України"

За рішенням Оргкомітету був визначений список з 21 фіналіста, серед яких і містечкр Сатанів, що на Хмельниччині

Подільське містечко Сатанів стало фіналі…

1 червня стартував другий етап акції "7 чудес України: історичні міста та містечка", передає Depo.Хмельницький.

Члени Оргкомітету оголосили 21 фіналіста акції та повідомили про початок Інтернет-голосування на сайті www.7chudes.in.ua.

Акція "7 чудес України: історичні міста та містечка" – це вже п'ятий етап всеукраїнської акції "7 чудес України", ініціатором і організатором якої є Фонд Миколи Томенка "Рідна країна".

У попередні етапи вже визначали: "7 історико-архітектурних чудес України" (2007 р.), "7 природних чудес України" (2008 р.), "7 чудес України: замки, фортеці, палаци" (2010 р.) та "7 чудес Києва" (2013 р.).

З 1 березня до 1 червня оргкомітет приймав та розглядав заявки на участь. З 1 червня оголосили 21 фіналіста акції. До переліку потрапило і хмельницьке селище міського типу Сатанів. За словами організаторів, вони вирішили вийти за межі розкручених міст та центрів, окрім історичної та архітектурної цінностей, враховували ще й оздоровчий фактор та готовність місцевої влади співпрацювати з туристами.

Інтернет-голосування за найкраще місто триватиме до до 25 вересня. Сімку переможців оголосять у День туризму. Наразі українці голосують, а ідейні натхненники конкурсу говорять про економічний ефект від проекту. Зокрема, фіналістам і переможцям обіцяють ріст відвідуваності, рекламу

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook