Подільське містечко отримало спецномінацію в "7 чудесах України"

Сьогодні визначили 10 українських містечок, що мають історичні "чудеса" і туристичний потенціал
Depo.
9 листопада 2016 20:15
ФОТО: depo.ua
Подільське містечко отримало спецномінацію в "7 чудесах України"
Подільське містечко отримало спецномінацію в "7 чудесах України"

У дзвіниці Києво-Печерської лаври відбулася церемонія нагородження переможців акції “7 чудес України: історичні міста та містечка”, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Акції.

Подільське містечко Теребовля, що на Тернопільщині, не потрапила у число переможців, але має спецномінацію.

Переможці визначалися за сумою результатів Інтернет-голосування та опитування експертів (50/50). До сотні експертів входять керівники національних заповідників, музеїв, кафедр туризму вищих навчальних закладів України, науковці та експерти у галузі туризму, представники туристичних компаній, що займаються внутрішнім туризмом.

Отож переможцями (за алфавітом) стали: Бердянськ (Запорізька обл.), Біла Церква (Київська обл.), Галич (Івано-Франківська обл.), Диканька (Полтавська обл.), Канів (Черкаська обл.), Ніжин (Чернігівська обл.), Хуст (Закарпатська обл.).

Оргкомітет визначив і три спецномінації для міст, що мають значний туристичний потенціал і зацікавленість місцевої громади у розвитку своїх населених пунктів. Це -Бердичів (Житомирська обл.), Жовква (Львівська обл.) та Теребовля (Тернопільська обл.). 

"7 чудес України: історичні міста та містечка" стартували у березні.

"Реально переможцями цієї акції є 10 міст, оскільки про усіх них в наступному році будуть відзняті фільми та виготовлена різноманітна поліграфічна продукція. Таким чином, інформаційна та просвітницька кампанія туристичної привабливості цих 10 міст триватиме і протягом наступного року," - каже голова Оргкомітету Микола Томенко.

Акція "7 чудес України: історичні міста та містечка" - це вже V етап всеукраїнської акції "7 чудес України".

Довідково. У попередні етапи вже визначали: "7 історико-архітектурних чудес України" (2007 р.), "7 природних чудес України" (2008 р.), "7 чудес України: замки, фортеці, палаци" (2010 р.) та "7 чудес Києва" (2013 р.).

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт