ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Податківці Хмельниччини виявили фальсифікату на 12 мільйонів

По факту проводяться слідчі дії
Depo.
9 жовтня 2015 11:54
ФОТО: depo.ua
Податківці Хмельниччини виявили фальсифікату на 12 мільйонів
Податківці Хмельниччини виявили фальсифікату на 12 мільйонів

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі ДФС області, податкова міліця проводить досудове розслідування.                      

"Днями податківці Києва припинили діяльність двох потужних незаконних виробництв алкогольних напоїв у Хмельницькому та Київській області", - повідомив заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан.

Так, за його словами, у рамках розслідування кримінального провадження за ст.204 КК України київськими податківцями виявлено підпільне виробництво лікеро-горілчаних виробів у Хмельницькому, яке здійснювалось шляхом змішування необлікованого спирту з водою, у результаті отримувалась спиртовмісна суміш сумнівного походження, яка в подальшому розливалась у поліетиленові пакети поміщені в картонні коробки (бег-ін-бокси) та реалізовувалась на території міста Києва та інших областях України.

У результаті проведених заходів з незаконного обігу вилучено понад 210 літрів підроблених алкогольних напоїв, близько 47 тисяч літрів спирту, вантажний автомобіль з напівпричепом та допоміжне обладнання (фільтри, насоси, ємності, спиртометри, шланги, лійки), які використовувались у протиправній діяльності на загальну суму близько 6,1 млн. гривень.

Слідчі дії тривають.

7 жовтня у рамках розслідування іншого кримінального провадження за ст.204 КК України було виявлено ще один підпільний цех з незаконного виготовлення лікеро-горілчаної продукції торгової марки "Пшенична" з позначенням на пляшках одного із українських виробників. З незаконного обігу вилучено понад 35 тисяч літрів підроблених алкогольних напоїв, 9 тисяч літрів спирту, 4 вантажні автомобілі з напівпричепами та допоміжне обладнання (фільтри, насоси, ємності, спиртометри, шланги, лійки), які використовувались у протиправній діяльності та на загальну суму близько 6,7 млн. гривень.

Наразі досудове розслідування триває.

Більше про спритних ділків - на khm.depo.ua.