Податківці Хмельниччини виявили чотири підпільних виробництва алкоголю

Такі результати операції "Акциз-2016"
Depo.
31 серпня 2016 13:21
ФОТО: depo.ua
Податківці Хмельниччини виявили чотири підпільних виробництва алкоголю
Податківці Хмельниччини виявили чотири підпільних виробництва алкоголю

Податківці зареєстрували 19 кримінальних проваджень за статтею 204 Кримінального кодексу України щодо незаконного виготовлення, зберігання, збуту, транспортування з метою збуту підакцизних товарів з недоброякісної сировини та матеріалів, що становлять загрозу для життя і здоров'я людей, повідомляє Depo.Хмельницький.

Загалом з вилучили товарів підакцизної групи на майже на 8 мільйона гривень. Левову частку з-поміж цього тіньового сегменту становлять лікеро-горілчані напої та спирт, яких "назбирали" більше 30 тисяч літрів на суму понад 4 мільйони гривень.

Як зазначають податкові міліціонери, цього року вдалося припинити діяльність 4 незаконних виробництв лікеро-горілчаних виробів. Це - гаражний розлив алкогольного фальсифікату, який не має нічого спільного ні з промисловим виробництвом, ні зі сплатою податків.

"У ході оперативних заходів також податківці прибрали з ринку реалізації майже 54 тонни різноманітних паливно-мастильних матеріалів," – інформують в прес-службі ДФС.

Переважно це - скраплений газ, який реалізовувався без відповідного правового оформлення, та світлі нафтопродукти невідомого походження.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та