ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Пішохідний туризм вивчають в Ярмолинецькому ліцеї

При Ярмолинецькому професійному ліцеї у літню пору активізувався туристично - краєзнавчий гурток
Depo.
22 липня 2015 10:32
ФОТО: depo.ua
Пішохідний туризм вивчають в Ярмолинецькому ліцеї
Пішохідний туризм вивчають в Ярмолинецькому ліцеї

Вихованці гуртка багато подорожують, знайомляться з історією туризму, правилами проведення туристсько-краєзнавчих походів, безпекою під час їх проведення, повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на сайт Ярмолинецької райдержадміністрації.

Під час одноденних краєзнавчих подорожей своїм краєм, школярі знайомляться з його історією, природничими особливостями, людьми.

Цього разу гуртківці подорожували 3 дні. Встигли немало - відвідали Ярмолинці, Сутківці, Глушковці, Тарасівку, Проскурівку, Маліївці.

Гуртківці також використовують шкільні знання, географічне краєзнавство: план, карту, рельєф, особливості топографії рідного краю.

Крім того, на практиці дітлахи вивчають гігієну, долікарську медичну допомогу потерпілому та вправи з фізичної культури.

Заняття у туристичному гуртку сприяє вихованню дбайливого, шанобливого ставлення до природи, флори та фауни, народних традицій рідного краю; популяризації туризму, працелюбства, почуття самостійності, впевненості в собі, вміння діяти в екстремальних ситуаціях, які можуть виникнути в їх подальшому житті.

Більше новин про подорожі та мандрівників читайте на Хмельницький.depo.ua.