Підступна "Купава" не возитиме пасажирів

Хмельницький перевізник "Купава", водій якого допустив смертельне ДТП, програв суд з відновлення ліцензії
Depo.
19 вересня 2016 14:51
ФОТО: depo.ua
Підступна "Купава" не возитиме пасажирів
Підступна "Купава" не возитиме пасажирів

Хмельницький окружний адміністративний суд відмовив у задоволені позову приватного малого підприємства "Купава" про визнання протиправним та скасувати наказ Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті від 08.07.2014 року № 406 в частині анулювання ліцензії на пасажирські перевезення, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

У постанові суду від 19 серпня визначили, технічний огляд маршруток не проводився через відсутність  в штатному розписі слюсарів, відсутні медичні довідки щодо придатності водіїв до керування транспортними засобами, не укладалися трудові договора з водіями транспортних засобів.

Крім цього, при збору сукупних доказів окружний адмінсуд врахував вирок Хмельницького міськрайонного суду від 15 грудня 2014 року. Вказаним вироком встановлено, що, згідно ліцензійної картки, що видана до ліцензії саме ПМП "Купава" для здійснення внутрішніх перевезень автобусом марки ПАЗ-3205 СПГ реєстраційний номер. Безпосередній випуск цього автобуса з водієм на маршрут, в тому числі в день, коли сталась ДТП, здійснювало ПМП "Купава".

Екс-голова Укртрансінспекції Валерій Черненко назвав діяльність фірми-перевізника такою, яка побудована на злочинній схемі.

За даними відкритих реєстрів, з 12 червня 2015 року ПМП "Купава" знаходиться у стадії припинення.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та