ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Підприємці Хмельницького обурюються антиалкогольною кампанією влади

Власники торгівельних точок вважають, що профілактикою пияцтва серед школярів мають займатится освітяни
Depo.
17 вересня 2015 14:48
ФОТО: depo.ua
Підприємці Хмельницького обурюються антиалкогольною кампанією влади
Підприємці Хмельницького обурюються антиалкогольною кампанією влади

Як передає Depo.Хмельницький, у міській раді відбулися громадські слухання щодо ініціативи заборони продажу алкогольних напоїв у торгових точках, що знаходяться менш як за 50 метрів від учбового закладу.

Просте обговорення враз переросло у словесні баталії. Підприємці відстоювали своє право на існування, киваючи на те, саме із прибутку в їхніх торгівельних точках наповнюється міська казна.

Найбільше суперечок виникло між підприємцями та освітянами. Останні ініціювали ідею про заборону і вважають, що всі разом повинні створювати такі умови, аби не провокувати молодь купувати алкоголь. Торгівці вважають, що саме в освітніх закладах вчителі повинні пропагувати дітям здоровий спосіб життя та розповідати про шкоду алкоголю.

Озвучували ще безліч нюансів, зокрема, про те, хто визначив відстань саме 50 метрів і запропонували збільшити це обмеження до 300 метрів. Постало питання, чому заборона стосується лише алкоголю, а цигарок - ні.

В результаті, підприємці взагалі визнали проект рішення незаконним, мовляв, міська влада не має достатніх повноважень на заборону. А прийняття такого рішення може поставити під сумнів малий бізнес у Хмельницькому.

Читайте також У Хмельницькому заборонили продаж алкоголю в магазинах біля шкіл

Більше про антиалкогольні ініціативи - на khm.depo.ua