Підприємства Хмельниччини наростили сплату ПДВ до 600 мільйонів гривень

В області платниками ПДВ зареєстровано 4071 юридичну особу та 607 фізичних осіб-підприємців

Про це інформують в прес-службі ДФС області, передає Depo.Хмельницький.

Протягом січня-квітня 2019 року ГУ ДФС в області забезпечило збір податку на додану вартість до державного бюджету у сумі 644 мільйони гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року забезпечено темп росту надходжень ПДВ у розміні 121,4%, з монетарним плюсом у 114 мільйонів гривень.

Сьогодні на Хмельниччині платниками ПДВ зареєстровано 4071 юридичну особу та 607 фізичних осіб-підприємців. Примітно, що з початку року загалом кількість платників ПДВ зросла на 100 суб‘єктів господарювання.

Платникам відшкодовано з бюджету 365 мільйонів гривень податку на додану вартість. Якщо порівнювати з минулорічним рівнем повернення ПДВ з бюджету, то він зріс на 24%, або на 71 мільйон гривень. 

"Впроваджуючи сучасні електронні сервіси з адміністрування та сплати ПДВ, фіскальна служба на ділі захищає інтереси легального бізнесу, упереджуючи формування, так званого схемного кредиту, створюючи рівні конкурентні, законодавчо захищені умови для розвитку бізнесу Хмельниччини. Тим паче, що процес відшкодування ПДВ бізнесу постійно удосконалюється, стає зрозумілим та швидким, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції та упереджує корупційні прояви," - підкреслює перший заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Оксана Домерат.

Нагадаємо, на розвиток громад Хмельниччини надійшло два мільярди гривень податкових платежів.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #дфс