Громади Хмельниччини отримали два мільярди податкових платежів

На розвиток громад Хмельниччини надійшло два мільярди гривень податкових платежів

Протягом січня-квітня 2019 року до місцевих бюджетів Хмельницької області спрямовано два мільярди гривень податкових надходжень, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС.

Виконання завдання органів місцевого самоврядування забезпечено на рівні 108%, додатково до місцевих бюджетів надійшло 140 мільйонів гривень. 

У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи громад краю зросли на 20%, що у монетарному виразі становить 330 мільйонів гривень. 

Традиційно найбільшу питому вагу доходів місцевих бюджетів громад становить податок на доходи фізичних осіб, якого працюючими подолянами сплачено у сумі 1,3 мільярда гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року темп росту надходжень складає 122%, або 236 мільйонів гривень. 

Другим важливим сегментом наповнення місцевих бюджетів Хмельниччини стала сплата єдиного податку представниками малого бізнесу. Його рівень досяг позначки у 326 мільйонів гривень, що перевищує минулорічний результат на 16%, або 46 мільйонів гривень. 

На третьому місці бюджетоформуючих податків - плата за землю, яку місцеві бюджети отримали у сумі 216 мільйонів гривень, що на 22%, або на 39 мільйонів гривень перевищує відповідний минулорічний результат. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький