Завдяки аудиторам ДФС Хмельниччини бюджет отримав майже 30 млн грн

Підрозділи аудиту фіскальної служби Хмельниччини спрямували до бюджету понад 27 мільйонів гривень

У січні-березні 2019 року підрозділами аудиту Головного управління ДФС у Хмельницькій області проведено 224 перевірки суб'єктів господарювання, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС.

З усіх перевірок проведено 29 планових документальних перевірок, 40 позапланових та 155 фактичних. До перевірок залучалися підприємства, по яких встановлено ризики несплати податкових зобов'язань, та які для мінімізації своїх податкових зобов'язань використовують операції з "сумнівними" фірмами-партнерами.

За результатами здійснених контрольно-перевірочних заходів донараховано 27,9 мільйона гривень та зменшено від'ємне значення об'єкту оподаткування з податку на прибуток на 27,2 мільйона гривень.

В управлінні аудиту пояснюють, що вони ведуть постійну системну роботу по виявленню порушень у нарахуванні і сплаті податкових зобов’язань з використанням інформаційно-аналітичних автоматизованих систем Державної фіскальної служби. З цією метою постійно поповнюються бази даних про платників та їх господарські операції. Водночас щодо сумлінних платників, які здійснюють прозорий облік своєї господарської діяльності, контрольно-перевірочні заходи у фіскальній службі обмежуються до мінімуму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький