Перші призовники з Хмельниччини поповнили ряди десантників і піхотинців

Розпочалась відправка призовників на строкову військову службу в рамках цьогорічної весняно-літньої призовної кампанії

Перші призовники з Хмельниччини поповнил…

23 квітня з обласного збірного пункту Хмельницького обласного військового комісаріату почалась відправка призовників на строкову військову службу в рамках цьогорічної весняно-літньої призовної кампанії, повідомив Depo.Хмельницький офіцер відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони Андрій Агєєв.

Першими до навчального центру Десантно-штурмових військ, що на Житомирщині, відправлено 13 чоловік, ще 14 - до різних навчальних центрів Сухопутних військ Збройних Сил України.

"Загалом, до 14 червня, саме на цей день заплановано відправку останньої команди юнаків, Хмельниччина на строкову службу до Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Нацгвардії та Державної спеціальної служби транспорту доправить 785 юнаків, - наголошує начальник відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) – заступник військового комісара Хмельницького обласного військового комісаріату підполковник Олег Попович. – Крім того, вважаю за необхідне в чергове підкреслити, що жоден строковик не буде проходити військову службу в районі проведення Операції об’єднаних сил, виключно у пунктах постійної дислокації своєї військової частини."

До обласного збірного пункту за графіком продовжують прибувати призовники з різних районів області. Тут вони проходять остаточну медкомісію, офіцери військкоматів продовжують вивчати юнаків. Так звані "покупці", представники військових частин різних видів і родів військ, які прибули сюди для комплектування строковиками своїх підрозділів, приглядаються, прислуховуються, спілкуються з хлопцями.

"Щодня на збірному пункті з призовниками працюють психологи, спілкуються з юнаками ветерани АТО/ООС, капелани і священики приходять для проведення бесід, молебнів, проповідей і лекцій, - каже заступник військового комісара Хмельницького обласного військового комісаріату по роботі з особовим складом та громадськістю підполковник Володимир Гучок. – Майже дві сотні юнаків проходитимуть службу в межах Хмельниччини, зокрема – у Кам’янці-Подільському. Це спочатку 201-й навчальний центр підготовки фахівців оперативного забезпечення, а потім - 48 інженерна бригада."

Віталію Ліфантьєву за місяць виповниться 23 роки. Він з села Сокіл Кам’янець-Подільського району, що розкинулось на схилах Дністра. Каже, що на службу в армію іде із задоволенням.

"Для мене особисто, строкова служба – випробування на чоловічу зрілість, - каже хлопчина. – Я не скажу про себе, що я якийсь домашній, чи навпаки. Просто я знаю, що це мій обов’язок як мужчини – захисника сім’ї, краю, Батьківщини. А особливо, коли в моїй Україні триває війна. Чи залишуся на військову службу за контрактом? Поки не знаю. Думав про це, неодноразово. Та вирішив для себе так: Відслужу рік, побачу! Як не захочу, то піду до школи дітей вчити, я за освітою вчитель математики та інформатики. Правда у школі попрацювати ще не встиг, диплом отримав лиш 31 грудня 2018 року."

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme