UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Перша в Україні лінія автоматичного висіву насіння хвойних порід запрацювала на Хмельниччині (ФОТО)

У ДП "Славутське лісове господарство"  працюватиме нова лінія автоматичного висіву насіння, що розрахована на щорічне вирощування 500 тисяч сіянців

Перша в Україні лінія автоматичного висі…

У Славуті урочисто відкрили першу в Україні лінію автоматичного висіву насіння хвойних порід, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ОУЛМГ.

Нова лінія розрахована на щорічне вирощування 500 тисяч сіянців із закритою кореневою системою. Згодом її планують розширити та поставити вирощування на конвеєр, забезпечивши таким чином всю область садивним матеріалом із закритою кореневою системою.

Впровадження інтенсивних методів вирощування садивного матеріалу із застосуванням різних видів добрив і препаратів дає можливість (в стислі строки, протягом року) отримати крупномірний садивний матеріал, який при висаджуванні не втрачає енергії та інтенсивності росту, оскільки зберігається цілісність кореневої системи і оптимальний баланс між корінням та наземною частиною.

Висока приживлюваність та збереженість (90-95%) лісових культур, створених з використанням садивного матеріалу із закритою кореневою системою, дасть змогу: розширити терміни садіння, проводити садіння навіть у липні садивним матеріалом, вирощеним у поточному році; скоротити терміни вирощування лісових культур до переведення їх у вкриті лісовою рослинністю землі та підвищити їхню якість. Кращий ріст лісових культур та швидке їх зімкнення сприятиме більш швидкому та інтенсивному відновленню лісового середовища на зрубах.

Нагадаємо, на Хмельниччині лісівники заготовляють й жолуді дуба на насіння.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook