ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кілька десятків канадських військових навчатимуть наших військових в Кам'янці-Подільському

З вересня канадські військові працюватимуть в Україні
Depo.
30 червня 2015 12:31
ФОТО: depo.ua
Кілька десятків канадських військових навчатимуть наших військових в Кам
Кілька десятків канадських військових навчатимуть наших військових в Кам'янці-Подільському

Півтора року майже дві сотні канадських військових навчатимуть українську армію, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на ТСН.

Від вересня 2015-го до березня 2017-го – близько 200 канадських військових будуть навчати українських колег, а також запозичуватимуть досвід Збройних сил України.

Про це розповів міністр національної оборони Канади Джейсон Кенні.

Близько 150 канадських військових перебуватимуть на Яворівському полігоні, де відбудуться тактичні та вогневі навчання, близько 30-ти – проводитимуть навчання з поводження із вибуховими пристроями в Кам'янець-Подільському на Хмельниччині. Решта перебуватимуть у Києві та інших містах, де проходитимуть навчання з медичної допомоги, безпеки польотів, логістики, а також навчання для військової служби правопорядку.

Канадські військовослужбовці розраховують отримати дозвіл на ввезення певної кількості свого озброєння, при цьому міністр не зазначив якого саме.

Міністр же оборони України Степан Полторак зазначив, що такі програми навчання дуже важливі для Збройних сил України, оскільки українська армія має намір у найближчі роки перейти на стандарти НАТО.

Вартість цього проекту становить близько 16 млн доларів.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua