Паралельна реальність чи подвійні стандарти: Що вимагали під ОДА перевізники Хмельниччини

На головному майдайні обласного центру представники транспортних підприємств і ФОПи просили у влади відновити пасажирські автобусні перевезення

Паралельна реальність чи подвійні станда…

Більше сотні представників перевізників області і трохи менше власне самих автобусів заполонили головний майдан в обласному центрі. Люди прийшли до обласної влади із проханням-вимогою поновити роботу пасажирських автобусних перевезень. Вони готові в умовах послаблення карантинних обмежень дотримуватися усіх необхідних санітарних протиепідемічних вимог.

мітинг перевізниківперевізники проти нелегальних перевізок перевізники хочуть працювати

Мітингарі занепокоєнні й "процвітанням" нелегального бізнесу у цій сфері. Кажуть, краяни прересуваються і між містами і областю, але користуються тими послугами, що надають їм неоформлені перевізники, сплачуючи при тому шалені гроші. Непокоїть перевізників й те, що нелегали не гарантують і не забезпечують превентивних заходів щодо поширення коронавірусу, не кажучи вже й про те, що ніяких податків не сплачують.

авто перевізників на мітингу хмельницькі перевізники вимагають роботу авто перевізників з гаслами

А з 12 травня, коли ввели, так званний, гнучкий карантин, помітно збільшився попит на міські, приміські, міжміські та міжобласні перевезення. За таких умов виросте й кількість нелегальних засобів сполучень.  Разом з тим, стверджують учасники акції, така ситуація лиш стимулює корупційні прояви та зловживання.

Чимало говорили й про збитки самих транспортних команій, скорочення в них чисельності працюючих, ріст із заборованостей із оплати праці, неможливість сплачувати кредити і як наслідок - потенційне банкрутство, що може призвести до серйозних проблем у пасажирських перевезеннях, а то й до колапсу.

представники перевізників на мітингу хмельницькі перевізники вимагають легальну роботу

Перевізники наголошують на тому, що вони такі ж самі підприємці, як і працівники салонів, ринків чи інших бізнесових структур і вимагають рівних прав, а не подвійних стандартів, у виході з карантину.

Мітингуючи, створивши ініціативну групу пішли на зустріч з головою облдержадміністрації. Там, зрештою, озвучили свої вимоги і просили передати їх в Кабмін:

– негайно поновити роботу регулярних пасажирських перевезеньавтомобільним транспортоміз заїздом автобусів на станції, почати реалізацію квитків за умови дотримання санітарно-гігієнічних вимог;

– заборонити використання нелегальних транспортних засобів, які перевозять до 9 осіб;

– звільнити транспортні компанії, які не працювали в період карантину, від податків на час самих обмежень і два місяці потому;

– запропонувати транспортним компаніям державну фінансово-кредитну підтримку.

виомги перевізників відновити роботу хмельницькі перевізники на мітингу перевізники вийшли на мітинг під ОДА

Голова облдержадміністрації Дмитро Габінет пообіцяв не лише передати ці вимоги столичним високопосадовцям, а й разом з перевізниками працювати над механізмом відновлення руху за всіма маршрутами в області. Обидві сторони сподіваються, що перші кроки такої співпраці уже стануть відчутними, принаймні, після 22 травня. Власне на той час очікують всі чергового етапу послаблення карантинних обмежень.

голова ОДА вийшов до перевізниківголова облдержадміністрації спілкується з перевізниками

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"