ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Отримати довідку з лікарні - тепер офіційно коштує грошей

У медзакладах Хмельниччини вводять платні послуги
Depo.
4 вересня 2015 11:15
ФОТО: depo.ua
Отримати довідку з лікарні - тепер офіційно коштує грошей
Отримати довідку з лікарні - тепер офіційно коштує грошей

У проекті документу, який чекає свого підписання очільником області  Михайлом Загороднім, платні послуги вводяться на оздоровчий масаж, медичний огляд для отримання візи та посвідчення водія транспортних засобів, медичний огляд для отримання дозволу на право тримання і носіння зброї, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на сайт облдержадміністрації.

Тепер це мають бути офіційні тарифи на платні послуги, що надають лікувально -профілактичні державні і комунальні заклади охорони здоров'я Хмельницької області. Проект документу розміщений на сайті облдержадміністрації.

Також доведеться плати за видачу бланка особистої медичної книжки і копії медичної довідки, витягу з історії хвороби.

Запровадження в області державного регулювання тарифів на платні послуги, що надають лікувально-профілактичні державні і комунальні заклади охорони здоров'я у проекті пояснюють так - недостатнє фінансування заходів, пов'язаних із наданням платних державними і комунальними закладами охорони здоров'я області, на закупівлю сучасних матеріалів, інструментарію та обладнання; неконкурентоздатність державних і комунальних закладів охорони здоров'я на регіональному ринку окремих послуг; відносно високий рівень вільних тарифів на надання окремих послуг комерційних підприємств, метою яких є одержання прибутку.

Про тарифи та платні послуги читайте більше на Depo.Хмельницький.