Освітяни Хмельницького "обікрали" міську казну на 800 тисяч

Прокуратура області встановила факт закупівлі техніки за завищеними цінами
Depo.
29 квітня 2016 16:21
ФОТО: depo.ua
Освітяни Хмельницького "обікрали" міську казну на 800 тисяч
Освітяни Хмельницького "обікрали" міську казну на 800 тисяч

Співробітники обласної прокуратури встановили, що комп'ютерну техніку для навчальних закладів Хмельницького купили на 800 тисяч гривень дорожче, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу відомства.

Такий факт виявили при перевірці матеріалів щодо цільового використання бюджетних коштів.

За минулий навчальний рік комп'ютерну техніку купили у 28 загальноосвітніх заклади міста. Витратили на це майже 2,8 мільйона гривень, які були виділені на ці цілі зі спеціального фонду міської казни. Однак, за попередньою змовою службовців міського управління освіти та освітян деяких навчальних закладів, техніку купили за завищеними цінами.

Крім того, вищезазначена техніка, яку привезли у школи та ліцеї, не мала відповідних документів: ліцензій на програмне забезпечення, свідоцтва про визнання відповідності вимогам Міністерства освіти і науки України, санітарно-гігієнічних висновків, паспортів виробу, гарантійних талонів.

За вказаним фактом відділ ювенальної юстиції прокуратури області зареєстрував кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України, досудове розслідування якого здійснює Хмельницький відділ поліції.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький