Операція "Антикір": На Хмельниччині щеплено від кору майже 17 тисяч людей

Два місяці медики проводили вакцинацію нещеплених дітей в закладах освіти

В області дітей до 18 років, які не були раніше щеплені, вакцинували протягом декількох тижнів за згодою їхніх батьків, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

На Хмельниччині триває спецоперація з протидії захворюваності на кір – впродовж травня мобільні бригади медиків здійснювали вакцинацію нещеплених дітей в закладах освіти.

"За попередній місяць на Хмельниччині було щеплено 16 тисяч 984 особи. Це досить велика цифра, адже до цього, рівень вакцинованих подолян в місяць коливався в межах двохсот осіб. Однак це ще не остаточні дані, адже спецоперація триває. Наразі мобільні бригади працюють в училищах та коледжах," - розповідає завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України" Тетяна Федак.

За минулий тиждень (30 травня – 5 червня) темпи захворювання на кір серед жителів Хмельниччини знову знизилися – захворіло 78 осіб. Порівняно з попереднім тижнем, це на 15 хворих менше. Загалом, з початку року і станом на 5 червня в області на кір захворіло 4 тисячі 147 осіб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький