Оперативний резерв хмельницьких спецпризначинців знову взяв в руки зброю

У 8-му окремому полку Сил спеціальних операцій тривають двотижневі збори з військовослужбовцями оперативного резерву першої черги

Оперативний резерв хмельницьких спецприз…
Фото Андрій Агєєв

Про це повідомив Depo.Хмельницький офіцер АрміяInform_Хмельницький Андрій Агєєв.

Усі резервісти,  починаючи з 2014 року, вже проходили службу в цьому полку в різні хвилі мобілізації. З них 98% уже мають досвід виконання бойових завдань у Донецькій та Луганській областях.

"Вчити їх не треба, – каже начальник штабу зборів. – Наше завдання – за ці два тижні відновити та вдосконалити їхні вміння, навички і натренованість під час комплексних занять з тактико-спеціальної підготовки."

Загалом усі практичні заняття, а це: ведення спеціальної розвідки (засади, нальоти, облаштування місць денного відпочинку), вогнева підготовка (застосування стрілецької зброї, ДШК, гранатометів різних систем, мінометів), тактичної медицини, водіння легкоброньованих і вантажних автомобілів, інженерна підготовка (робота з мінами, саморобними вибуховими пристроями, подолання замінованих ділянок місцевості тощо), відбувається на загальному тактичному фоні в рамках тактико-спеціальних навчань із залученням визначених підрозділів полку.

Підсумком зборів стане 20-кілометровий добовий вихід у повному спорядженні у визначений район для виконання спеціальних розвідувально-диверсійних завдань в умовному тилу противника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook