ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Олександр Герега розширяє бізнес: до будівельних супермаркетів додадуться спортивні

"Епіцентр" планує долучитися до найбільшої в світі мережі спорттоварів і відкрити 50 магазинів Intersport
Depo.
12 вересня 2015 15:34
ФОТО: depo.ua
Олександр Герега розширяє бізнес: до будівельних супермаркетів додадуться спортивні
Олександр Герега розширяє бізнес: до будівельних супермаркетів додадуться спортивні

Це вже вдруге за періоди криз в Україні Олександр Герега розширяється, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на інформацію "Асоціації рітейлерів України".

"Епіцентр К" підписав ліцензійний договір про партнерство зі світовим лідером спортивного рітейлу Intersport International Corporation і буде ексклюзивно представляти його продукцію в Україні.

Олександр Герега продовжує нарощувати капітал, коли люди бідніють - фото 1

Ребрендинг відділів спортивних товарів гіпермаркетів розпочнеться вже цього року.

За словами засновника "Епіцентру" мільйонера і нардепа Олександра Гереги, компанія планує за три роки відкрити в Україні 40-50 магазинів. І, не соромлячись, обрамляє свою покупку благородною метою.

"Ми усвідомлюємо, що деякий час доведеться попрацювати на нульовій маржі. Але заради майбутнього - ми до цього готові", - заявив  власник гіпермаркетів. Його, як завжди, труднощі на ринку не лякають.

До слова, Intersport International Corporation - найбільша мережа магазинів спортивних товарів у світі. Її річний оборот перевищує 10 млрд євро.

Нагадаємо, мережа будівельно-господарських гіпермаркетів "Епіцентр" з'явилася в Києві в 2003 році. Її засновники - Олександр і Галина Гереги. У 2013 році вони також у період кризи придбали DIY-мережа №2 "Нова лінія". З 2009 року в гіпермаркеті з'явилися товари для дому, для дітей, а також техніка і електроніка.

Більше про народних обранців і їх життя читайте на Depo.Хмельницький.