Оголошено набір тренерів нових поліцейських

Готуватимуть вони дільничних та слідчих
Depo.
26 серпня 2016 08:14
ФОТО: depo.ua
Оголошено набір тренерів нових поліцейських
Оголошено набір тренерів нових поліцейських

В Нацполіції розпочали набір тренерів для підготовки нових працівників , повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ГУ НП в Хмельницькій області.

Власне самі навчання стартують у жовтні. А готуватимуть правоохоронців Київської, Одеської, Хмельницької, Волинської областей та міста Києва.

Основна мета навчань – створення нового органу, здатного надати якісний правоохоронний сервіс відповідно до вимог суспільства. Готуватимуть за новими вимогами і відповідно викликів часу дільничних офіцерів поліції та працівників органів досудового розслідування (слідчих).

Навчання проводитиметься українською мовою за матеріалами, які розроблені експертами профільних сфер.

Запрошують тренерів, які є спеціалістами у цих сферах та мають необхідні навики застосовування інтерактивних методів навчання. Обов'язковою умовою для майбутніх тренерів є можливість викладання неменше ніж 2 дні на тиждень (12 годин).

Заохочується участь експертів з різних сфер суспільного життя та інститутів (неурядові організації, науково-викладацькі кола, практичні підрозділи та інші).

Набір тренерів для підготовки нових працівників Національної поліції України триватиме з 25 серпня до 11 вересня 2016 року.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький