Одразу три делегації прибули у Кам'янець за досвідом

Цікавляться насамперед туристичною галуззю
Depo.
11 серпня 2016 15:54
ФОТО: depo.ua
Одразу три делегації прибули у Кам
Одразу три делегації прибули у Кам'янець за досвідом

За обміном досвіду до Кам’янця-Подільського завітали делегації Миргорода, Чорткова та Заставнівської райради, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту мерії.

Одразу три делегації прибули у Кам'янець за досвідом - фото 1

"Основними векторами розвитку у нас впродовж багатьох років залишається економіка та туризм. Розвиток економіки міста – важливий плюс для нашої громади, адже коли є гроші в бюджеті, є якісна освіта, медицина, можливе впровадження проектів у різних сферах, - закцентувався Кам'янець-Подільський міський голова Михайло Сімашкевич. - Туризм для нас завжди був і буде важливою складовою. Щороку місто відвідують сотні тисяч жителів як України, так і з-закордону."

Учасники делегацій зустрілися не лише з мером, а й з заступниками міського голови, керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та представниками депутатського корпусу.

Одразу три делегації прибули у Кам'янець за досвідом - фото 2

А ще делегації цікавилися роботою депутатського корпусу Кам’янця. Основний акцент тут кам'янчани зробили на проектах, які "прижилися", - програмі "Теплий дім", відновленні локацій відпочинку, участі в програмах з енергозбереження, медичних запровадженнях, відкритті нових туристичних маршрутів, започаткуванні оригінальних фестивалів та багатьох інших.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та