Очільник Хмельницької облдержадміністрації призначив собі заступників

Вже на другому тижні керування Корнійчук має трьох заступників
Depo.
14 травня 2016 08:27
ФОТО: depo.ua
Очільник Хмельницької облдержадміністрації призначив собі заступників
Очільник Хмельницької облдержадміністрації призначив собі заступників

Всі троє новоспечених замів губернатора Хмельниччини поки лише виконують обов'язки, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Корнійчук зробив кадрові розпорядження до призначення в установленому порядку кандидатур на данні посади, тобто без проходження відповідних процедур в столиці.

Відтак голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук всі свої кандидатури в заступники – призначив, але з приставкою "тимчасово виконуючий обов’язки".

Дотепер в команді Олександра Олександровича був і залишився заступник – Володимир Кальніченко.

Першим заступником Корнійчука став вже екс-начальник управління промисловості та інфраструктури Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації Олег Гуменний.

На посаду керівника апарату обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук призначив Олега Кузьмінчука, який декілька років тому працював першим заступником голови Славутської РДА, а на місцевих виборах у 2015 році був кандидатом у депутати Хмельницької облради від "Народного контролю", обласний осередок якої очолював нинішній губернатор.

Ще одним в. о. заступника голови ОДА став Валерій Олійник, вже екс-керівник відділу сім’ї, молоді та спорту Хмельницької РДА, який в грудні 2015 року перейшов у РДА працювати з посади начальника управління освіти Хмельницької міської ради. 

Всі ці прізвища Корнійчук озвучив в перші дні перебування на посаді.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та