Що і за скільки збудувати торік за гроші "Великого будівництва" на Хмельниччині

Куди "пішло" більше пів мільярда гривень торік в області у рамках "великих" будівництв та реконструкцій прозвітував голова облдержадміністрації Сергій Гамалій

Валентина Моісеєнко
Шеф-редактор регіональної редакції Depo.Хмельницький
Що і за скільки збудувати торік за гроші…
Підсумки Великого будівництва у 2021 році

Програма президента України щодо будівництва, реконструкції та відновлення соціальних об'єктів не збавляє темпів на території області, як і в усій країні. Готуючи плани й проєкти на поточний рік, голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій підсумував зроблене минулого року.

"Нові дороги, мости, соціальні об’єкти, гарні та зручні – це нове обличчя України, яке оновлюється за кошти сумлінних платників податків в рамках виконання Національної програми президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво", – не без патетики заявив на пресконференції Гамалій.

Голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій

Щодо доріг, то пріоритетними напрямами визначили завершення відновлення автошляху Н-03 Житомир – Чернівці. Продовжувати розпочате будуть й у цьогорічному ремонтно-будівельному сезоні. Видатним здобутком для дорожників є перевиконання амбітних торішніх планів. Адже вдалося відновити 232,2 км основних автошляхів області, при запланованих 207 км.

Хмельницька ОДА в цифрах. Інфографіка

Відремонтовані дороги на Хмельниччині. Інфографіка

Окрім того, відремонтували ще 121 км місцевих доріг, 9 мостів загальною протяжністю 140 метрів. Щодо соціальних об'єктів, то реконструювали три об’єкти освіти, два - спорту та один в галузі охорони здоров’я; відкрили 10 приймальних відділень опорних лікарень. До 30-річчя Незалежності України встановили найбільший в області Державний Прапор України – вартістю в майже 4,5 млн грн. В обласному центрі звели для цього височезний флагшток для стягу, а поблизу облаштували тротуари та встановили лавки й урни для сміття.

Хмельниччина посідає друге місце серед усіх областей України за темпами відновлення доріг державного значення.

Загалом в області у 2021 році на будівництво та реконструкцію соціальних об’єктів вдалося освоїти 187,3 млн грн з державного фонду регіонального розвитку, 326,5 млн грн коштів з державного бюджету в рамках програми "Велике будівництво", 68,6 млн грн – з місцевих бюджетів.

Школи та дитсадки відремонтовані в 2021 роціВитрати на медицину 2021. Інфографіка

Спортивно-реабілітаційний центр у м. КрасилівКапітальний ремонт стадіону у Кам"янець-Подільскому

У рамках "Великого будівництва" триває будівництво Палацу спорту у м.Хмельницький. У зв’язку зі зміною вимог до об’єкта та розширенням кількості видів спорту було здійснено коригування проєктно-кошторисної документації. За державної підтримки об’єкт планується завершити у 2022 році. 

Хмельницька обласна дитяча лікарня перейшла з фінансування ДФРР до програми відновлення обласних лікарень. В рамках цієї ж програми буде здійснено оновлення і Хмельницької обласної лікарні. Крім того, в обласній дитячій лікарні модернізують чинний корпус, а в обласній лікарні поступово відновлюватимуть всю територію та корпуси, в тому числі в концепції передбачена санавіація і вертолітний майданчик. Відновлення обласних лікарень відповідно до концепції має бути завершене 2023 році.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme