Об'єднаний оркестр поліцейських Хмельницької та Донецької областей гастролює в Німеччині (ФОТО, ВІДЕО)

Масштабний тур охоплює близько 20 міст, а на концертах звучать твори українських класиків, військові марші та світові рок-хіти

Об'єднаний оркестр поліцейських Хме…

Об'єднаний оркестр Нацполіції перебуває у масштабному турі Німеччиною, який охоплює близько 20 міст, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облполіції.

"Оркестр Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області вже неодноразово брав участь у фестивалі Musikparade. А минулого року ми вирішили поекспериментувати і об'єдналися з колегами із Донеччини, - розповідає керівник оркестру Віктор Шайда. - Публіка нас дуже гарно сприйняла, а організатори запросили в гастрольний тур кращих військових оркестрів по всій Німеччині."

Під час виступів об'єднаний оркестр Нацполіції виконує твори українських класиків, військові марші та світові рок-хіти. Диригує оркестром хмельничанин Володимир Сидорчук. Чудовим доповненням до виступів музикантів слугують неймовірні хореографічні постановки дитячої студії Академічного ансамблю пісні і танцю "Козаки Поділля".

Український поліцейський оркестр уже виступив у Кельні, Вецларі, Кемптені, Брауншвейгу, Штутгарті та Гамбурзі. Попереду ще з десяток міст.

Нагадаємо, минулого року об'єднаний оркестр Хмельницької та Донецької областей вперше виступив на фестивалі військових оркестрів Musikparade-2018 і викликав справжній фурор.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook