Новорічні красуні: Як виглядають новорічні ялинки у різних містах України (ФОТО)

В обласних центрах України засяяли дванадцять штучних та шість натуральних ялинок, але кожна з них особлива

На День Святого Миколая святкові новорічні ялинки засяяли в кожному місті. Який вигляд мають новорічні красуні у різних регіонах України інформує Depo.Хмельницький за посиланням на УП.

Київ

Цій ялинці не поталанило з транспортуванням. 29-метрове дерево привезли з Івано-Франківської області з запізненням у 5 днів. До того ж до Києва вона потрапила не у найкращому вигляді, що відзначили користувачі соцмереж. Втім, перед офіційним відкриттям, ялинонька виглядала значно пишніше, ніж після доставки.

Рівне

Рівенську ялинку привезли з Базальтівського лісництва Костопільського району. Її вік 53 роки, а заввишки вона 25 метрів. Коштувала новорічна красуня 4,8 млн грн, ще 75 тис. грн заплатили лісгоспу за транспортування.

Львів

Красуня висотою 18 метрів засяяла на площі перед Оперним театром, прикрашена лише гірляндою з ліхтариків тепло-золотавого кольору. Стрічки на декораціях також золоті - вони підсвічуються зсередини. Іграшок цього року на дереві немає.

Суми

Сумська ялинка цього року вперше штучна і претендує на звання однієї з найпотворніших ялинок України. Деревце, яке повністю зібрали вже 30 листопада, міському бюджету вартувало 1,54 млн грн.

Миколаїв

Миколаївська ялинка - близнючка сумської. 22-метрове штучне деревце коштувало місту 2,8 млн грн. Це найкоштовніша ялинка в Україні.

Тернопіль

"Штучне" новорічне дерево прикрашає місто вже 8 років поспіль. Виключенням став лише 2013 рік - у цьому році ялинка була живою. Висота штучної красуні 18,5 м. Цього року її прикрасили придбаними різнокольоровими кульками українського виробництва.

Одеса

Головна ялинка міста в Одесі штучна, 20-метрова. Її купили у 2013 році за 200 тис. грн. Встановили святкове деревце на вулиці Думській. Ще 300 тисяч гривень коштують ілюмінація та прикраси. Гірлянда головної ялинки має протяжність 4 км, а основні кольори – синій, жовтий та білий. 400 сосен використали, щоб зібрати 15-ти метрову ялинку на вулиці Дерибасівській. Прикрашали ялинку срібними й білими іграшками, сніжинками та ліхтариками. Поруч встановили велику інсталяцію у вигляді санів, запряжених оленями.

Вінниця

"Живу" 22-ти метрову ялинку прикрасили у Вінниці. Деревце з 4000 прикрас та ілюмінацією місту коштувало 1 млн грн. Каркас для ялинки придбали за 250 тис. грн. Старий каркас, що прослужив місту 30 років, здали на металобрухт.

Хмельницький

Вартість 18-метрової хмельницької ялинки зі штучними гілками, металевою підставкою та антивандальною огорожею - 490 тис. грн. Ще у 1,26 млн грн обійшлися місту 3D ілюмінація та інші прикраси. "Запалювала" ялинку українська співачка Ірина Федишин. На її годинний виступ з міського бюджету витратили 100 тис. грн.

Харків

Вже не перший рік харківська штучна ялинка залишається найвищою - 36 метрів, а в 2015 році вона була визнана найвищою і в Європі. По висоті вона дорівнює 12-поверховому будинку. Її не оновлювали - додались лише декорації на святковій площі.

Житомир

Новорічне деревце у Житомирі штучне. Воно стало рекордсменом серед ялинок за живучістю: місто купило 18-ти метрову ялинку аж у 2008 році й досі її використовує. Тоді вона обійшлася Житомиру в 220 тис. грн.

Ужгород

Місту ялинку, як й у Львові, подарували безкоштовно. Її висота - близько 15 метрів. Дерево прикрасили 400 кульками - як минулорічними прикрасами, так і додатково закупленими. Цьогорічна кольорова палітра ялинки - червоно-золота.

Дніпро

У Дніпрі ялинка має зріст у 28 метрів. Вона штучна і дуже схожа на Миколаївську. Прикрашене деревце 398-ма ліхтариками.

Запоріжжя

Головну ялинку Запоріжжя висотою у 18 метрів встановили на площі Фестивальній. Торік у каркас вмонтували 270 живих гілок, нині оздобили штучними. Вартість деревця разом із гірляндами - 1,4 млн грн. Спеціально для ялинки на Фестивальній запорізькі діти зробили багато іграшок своїми руками.

Полтава

300 тис. грн коштувало місту оновити прикраси на головній "штучній" ялинці міста. Каркас та гілки залишились минулорічними. Розташована ялинка на Театральній площі. Ще 70 тис. грн витратили на встановлення та охорону дерева.

Кропивницький

Старий каркас - нове штучне убрання. Його вapтість склaлa 308 тис. грн, ще мaйже 300 тис. витpaтили нa нoву світлoву ілюмінaцію. Минула ялинка прослужила місту 10 сезонів.

Луцьк

Головна "жива" ялинка Луцька розташована на вулиці Театральній, там і росте. На прикрашення новорічних дерев у різних районах міста з бюджету міста виділили 250 тис. грн. Інша луцька ялинка, яку встановили біля торгівельного центру, може отримати титул наймодернішої. Це, швидше, навіть не ялинка, а інсталяція. У соцмережах її порівнюють з пірамідою та сварять за відсутність фантазії. Проте фото з цією ялинкою з'являються частіше, ніж з головною.

Читайте також: Як у Хмельницькому запалювали головні новорічні вогні на ялинці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #Новий рік