ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Новий очільник Сервісного центру Хмельниччини обіцяє реєструвати авто за 15 хвилин

Колишній МРЕВ у Хмельницькому отримав нового керівника
Depo.
25 лютого 2016 12:44
ФОТО: depo.ua
Новий очільник Сервісного центру Хмельниччини обіцяє реєструвати авто за 15 хвилин
Новий очільник Сервісного центру Хмельниччини обіцяє реєструвати авто за 15 хвилин

Новий начальник колишнього МРЕВ, а нині - Сервісно-територіального центру Володимир Заболотний виконує свої функції близько трьох тижнів.

Сьогодні він поділився своїми планами на найближче майбутнє, передає Depo.Хмельницький.

Новоспечений керівник повідомив, щоз початку року у територіально-сервісному центрі зарєструвалм близько 1970 транспортних засобів, перереєстрували близько 400, ще 500 – зняли з обліку.

За цей період хмельничанам видали більше 600 посвідчень водія.

"Є декілька суттєвих нововведень. Зокрема, це відміна довідки-рахунку при реєстрації автомобіля. З початку року виписали 3,5 тисячі таких договорів по області і близько півтори тисячі – по Хмельницькому. Також обов’язковим став оглядом експертів.  Раніше відповідальність за справність ідентифікаційних номерів була на особі, яка зверталась. Зараз експерти оглядають безкоштовно. Але якщо громадяни, які купують транспортний засіб, хочуть впевненіше себе почувати, то роблять експертне дослідження. Для іномарки це коштує 196 гривень, для вітчизняного автомобіля – близько 150 гривень", - розповідає Заболотний.

Серед пріоритетних завдань для служби новий керманич виокремив зменшення кількості черг. Обіцяє зробити все, аби реєстрація автомобіля тривала не більше 15 хвилин після подання всіх документів.

Окрім того, перспективою на майбутнє можуть стати виїзні сервісні центри. Однак для цього необхідний спеціальний транспорт, в якому має знаходитись обладнання, а також наявність Інтернет-покриття. Адже всі бази підключені до єдиної мережі. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп