Людина Гереги зі стрімкою кар'єрою: Що відомо про нового очільника Хмельниччини

Столичний уродженець 47-річний Вадим Лозовий віднині обіймає посаду голови Хмельницької облдержадміністрації

Depo.Хмельницький вирішив ознайомити краян з новим головою облдержадміністрації.

Вадим Лозовий має вищу освіту за спеціальністю економіка та право. Пропрацювавши перші 4 роки товарознавцем, одразу - вже в 27 років, розпочав директорську кар'єру, обіймаючи 8 різних очільницьких посад поспіль у різних підприємствах. Останні 5 "директорських портфелів" - у структурі нардепа Олександра Гереги в чи не найбільшій Національній мережі будівельно-господарських гіпермаркетів України "Епіцентр К".

В оприлюдненій декларації про доходи як кандидата на посаду очільника ОДА Лозовий подає досить скромні статки. Власними силами він заробив торік 372 593 гривні зарплати в ТОВ "Епіцентр К" та 24 тисячі гривень на оренді майна. Дружина Олена доходів не мала. Банківські рахунки порожні, готівки - 10 тисяч доларів США та 150 тисяч гривень.

Разом з тим, родина Лозового має в столиці квартиру в Києві на 92,7 кв. м і будинок на 269,6 кв. м. Окрім того, є нежитлові приміщення (137 та 71,9 кв.м) та 61,43 "квадрата" іншої нерухомості в столиці. Є ще чотири земельні ділянки в Київській області (542, 180, 500 та 932 квадратних метри), одна й не надто нова автівка - Hyundai Santa Fe 2012 року випуску. Крім того, Лозовий володіє 25% корпоративних прав фірми UKRPOLBUD, яка зареєстрована в Польщі.

Хоча Лозовий є позапартійним, трохи більше більше року тому тепер вже губернатор області став керівником фракції місцевої політичної партії "За конкретні справи" у Хмельницької облради, а загалом долучився до герегівської команди в 2015 році. Як йдеться на сайті облради, також він є членом депутатської групи "Захист прав власників земельних паїв", головою постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв'язку. Має депутатську приймальню в Летичеві.

Одружений, має двох доньок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook