Нові форми залежності у підлітків турбують фахівців ЮНІСЕФ

Дитячий фонд Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) стурбований високою інтернет-залежності підлітків 15-17 років в Україні
Depo.
20 вересня 2016 22:40
ФОТО: depo.ua
Нові форми залежності у підлітків турбують фахівців ЮНІСЕФ
Нові форми залежності у підлітків турбують фахівців ЮНІСЕФ

Голова ЮНІСЕФ в Україні  висловила стурбованість залежністю підлітків від Інтернету, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Українські новини".

Джованна Барберис розповіла про результатами дослідження, проведеного громадською організацією "Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка.

"Результати викликають стурбованість новими формами залежності, зокрема надмірним кількістю часу, які українські школярі проводять в Інтернеті, а також беручи участь в азартних іграх", - сказала вона. За її словами, 10% опитаних підлітків 15-17 років повідомили про сильній залежності від Інтернету, а половина респондентів - про залежності від онлайн - та азартних ігор.

Згідно з результатами дослідження, 8,4% опитаних підлітків не мають залежності від Інтернету, а 6,5% не користуються Інтернетом.

Опитування проводилося в 449 навчальних закладах у всіх областях, крім анексованого Росією Криму та непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей, серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, 1 і 2 курсів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації (на базі 9-річної освіти) у 2015 році.

Всього в дослідженні взяли участь 6 674 респондент.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та