Ніч, як інструмент: Хмельницькі спецпризначенці відточують свою майстерність (ФОТО, ВІДЕО)

Воїни-розвідники 8 Окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій ЗСУ розпочали вправи нічних стрільб зі стрілецької зброї з використанням приладів нічного бачення та лазерних цілевказівників

Ніч, як інструмент: Хмельницькі спецприз…

Модернізовану стрілецьку зброю виористовують хмельницькі спецпризначенці на нічних вишколах, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-офіцера Андрія Агєєва.

Спецпризначенці відточують майстерність ведення вогню по нерухомих цілях на влучність, на швидкість з місця, в русі, по одному, в парах, трійках.

"Ми виконуємо вправи нічних стрільб зі стрілецької зброї: АКМ, АКС і АС "Вулкан" з калібром 5,45 і 7,62 мм, - розповідає командир роти, він же керівник стрільб. - Вся стрілецька зброя пройшла глибоку чи часткову модернізацію, на ній встановлені прицільні планки Пікатіні, нові приклади, коліматорні приціли, додатково встановлені лазерні цілевказівники для нічної стрільби. Шоломи обладнані портативними монокулярними приладами нічного бачення AN/PVS-14".

95% особового складу підрозділу - досвідчені офіцери і контрактники з вагомим бойовим досвідом участі в Операції об'єднаних сил/АТО. Більша половина спецпризначенців пройшли Q-курс. Є й такі, що лиш нещодавно уклали контракт із Збройними силами і наразі, за допомогою своїх досвідчених побратимів, поступово, крок за кроком підвищують свій вишкіл.

Нагадаємо, днями армійці показали як проходять підготовку в зимових умовах, відшліфовуючи майстерність. А перед тим оперативний резерв першої черги легендарної "вісімки" удосконалював майстерність під час комплексних тренувань з вогневої і тактичної підготовки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook