ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нетішин цьогоріч отримав субвенцій майже на 3 мільйони гривень

Місто енергетиків має державну допомогу для підтримки людей, які проживають в зоні спостереження
Depo.
20 липня 2015 15:15
ФОТО: depo.ua
Нетішин цьогоріч отримав субвенцій майже на 3 мільйони гривень
Нетішин цьогоріч отримав субвенцій майже на 3 мільйони гривень

З держбюджету місто енергетиків на фінансування соціально-економічної компенсації ризику населення вже отримало майже 3 мільйона і очікує чергового траншу, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на сайт міськради.

У Мінрегіонбуді вже на розгляді документи на субвенційні кошти майже на 2 мільйони гривень.

"З цієї суми кошти йдуть в-основному на ремонти. Планується частково профінансувати капремонту ЗОШ № 1, покрівлю ЗОШ № 2 та дороги на вул. Снігурі; провести поточний ремонт споруд цивільного захисту на вул. Набережна, просп. Курчатова та Незалежності", - уточняє  начальник управління економіки виконкому міськради Наталія Заріцька.

Залишок перерозподілених коштів, а це майже 900 тисяч гривень, збираються витратити на капітальний ремонт КЗ "Палац культури міста Нетішина" та провести де-який ремонт захисних споруд у закладах освіти та житлових будинках.

"Якщо вдасться своєчасно внести зміни до проекту будівництва, виокремивши в ньому другу чергу, то й продовжиться будівництво об'єктів водозабезпечення у садибній забудові Нетішина. Маючи всі ці документи на руках, можна залучити обіцяні 3 мільйони з держфонду регіонального розвитку, так як за його рахунок можуть добудовуватися тільки об'єкти, здача котрих запланована у нинішньому році", - каже міський голова Олександр Супрунюк.

Для продовження будівництва водогону з бюджету міста цьогоріч депутати вже виділили 1,2 мільйона гривень.

Новини з життя міста енергетиків дізнавайтеся на порталі khm.depo.ua.