ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нетішин із нетерпінням чекає повної передачі на місцевий баланс СМСЧ-4

Медичний заклад наразі перебуває все ще в "підвішаному стані"
Depo.
19 лютого 2016 09:59
ФОТО: depo.ua
Нетішин із нетерпінням чекає повної передачі на місцевий баланс СМСЧ-4
Нетішин із нетерпінням чекає повної передачі на місцевий баланс СМСЧ-4

Наразі в Кабміні мають створити комісію для передачі медзакладу СМСЧ-4 в комунальну власність міста, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Нетішинської мерії.

"Постала дилема: або спостерігати як медсанчастина "йде на дно", або готувати рішення з приводу прийняття її в комунальну власність міста. Розпорядження Кабміну про передачу цілісного майнового комплексу ДЗ «СМСЧ № 4 МОЗ України у власність територіальної громади м. Нетішина є. – Пояснює деталі усього довготривалого процесу міський очільник Олександр Супрунюк. - Ми направили лист до Міністерства охорони здоров’я з проханням утворити відповідну комісію. Сподіваємося, що у найближчий час комісія розпочне свою роботу (з цією метою я у минулу п’ятницю побував у Києві, в міністерстві), і ми швидкими темпами передамо СМСЧ-4 в комунальну власність міста."

Тільки після цього, як зазначив міський голова вдасться впливати на всі процеси, починаючи від призначення та звільнення керівника закладу до вирішення усіх питань, що стосуються його життєдіяльності.

"Хочеться, щоб цей заклад був передовим, сучасним, і міг надавати якісні послуги для наших громадян, – продовжує мер. – Крім того спілкувався у Департаменті фінансово-ресурсного забезпечення МОЗ України з приводу виділення додаткового фінансового ресурсу для нашої медсанчастини, тому що заклад продовжує жити не за доведеними коштами: уже зараз спостерігається їх дефіцит, який перекривається за рахунок наступних місяців, але зрозуміло, що до кінця року виділених із бюджету держави грошей не вистачить."

Цьогорічна медична субвенція для Нетішина становить 23 млн. 235,1 тис. грн., а вільні лишки на 1 січня– 5 млн. 534 тис. грн., із яких 3 млн. 600 грн. передбачені суто на придбання медобладнання.

Ще у місті намагаються зберегти за медичними працівниками 25% до посадових окладів і 20% – для інших працівників, оскільки медсанчастина має статус спеціалізованої, а її фахівці навчені працювати в надзвичайних умовах і ситуаціях. Мова ХАЕС. З цього приводу, як зазначив Олександр Супрунюк, уже готуються відповідні листи-звернення на адресу Верховної Ради та Кабміну України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та