Неповнолітнім сиротам з Шепетівщини допомогли відстояти спадщину

Їхнє право на власність відстояла місцева прокуратура
Depo.
19 липня 2016 08:18
ФОТО: depo.ua
Неповнолітнім сиротам з Шепетівщини допомогли відстояти спадщину
Неповнолітнім сиротам з Шепетівщини допомогли відстояти спадщину

За заявою неповнолітнього сироти прокуратура відстояла його право на спадщину, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби прокуратури області.

До Шепетівської місцевої прокуратури звернувся 17-річний сирота з Ізяславського району, студент ВПУ, з проханням допомогти відновити право власності на земельну частку (пай), яка дісталась йому у спадок після смерті матері.

За словами заступника керівника місцевої прокуратури Вадима Вітрука, встановили, що покійна матір неповнолітнього мала земельний пай, площею 2,44 умовно-кадастрових гектари, який надалі ніким не переоформлявся. Сертифікат на земельну ділянку загубили, заповіт матір не складала, що позбавило можливості неповнолітнього оформити за собою право власності на це майно. Крім того, з’ясувалось, що у хлопця є молодша сестра, яка теж має право на одержання такої ж частки від зазначеної земельної ділянки.

Тому, враховуючи положення сімейного та цивільного законодавства, а також те, що через свій вік діти не можуть самостійно захистити порушені права та реалізувати процесуальні повноваження, позов до суду на захист їх прав заявила прокуратура.

Позовні вимоги прокуратури районний суд задовільнив повністю: визнано за неповнолітніми право на земельну частку (пай) в порядку спадкування за законом.

Рішення суду набрало законної сили.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та