Найчастіше на окрузі бував Мельниченко, а ось Герега – зовсім не з'являвся

У квітні нардепи мали щонайменше 5 робочих днів для цього
Depo.
24 травня 2016 08:36
ФОТО: depo.ua
Найчастіше на окрузі бував Мельниченко, а ось Герега – зовсім не з
Найчастіше на окрузі бував Мельниченко, а ось Герега – зовсім не з'являвся

Далеко не кожен нардеп-мажоритарник від Хмельниччини активний на своєму окрузі, повідомляє Depo.Хмельницький за моніторингом ГМ ОПОРА.

Народні обранці зобов’язані підтримувати зв’язок зі своїми виборцями: інформувати їх про свою діяльність через ЗМІ та під час особистих зустрічей щонайменше двічі на рік, розглядати їхні звернення та реагувати на них, проводити особисті прийоми громадян.

Найчастіше з нардепів Хмельниччини в квітні на своєму окрузі бував Володимир Мельниченко, а ось Олександр Герега – зовсім не з'являвся - фото 1

Олександр Герега (ВО № 192) особисто в окрузі не працював. Особисті прийоми громадян, а також зустрічі з виборцями за дорученням нардепа традиційно здійснювали його помічники. Звернення виборців до депутата розглядали у чотирьох приймальнях народного депутата, а звітування про діяльність Олександра Гереги та його помічників відбувалось на особистому сайті парламентаря, сайті партії "За конкретні справи" та у місцевих ЗМІ.

Найчастіше з нардепів Хмельниччини в квітні на своєму окрузі бував Володимир Мельниченко, а ось Олександр Герега – зовсім не з'являвся - фото 2

Натомість народний депутат Сергій Лабазюк (ВО № 182) провів три особисті прийоми громадян, побував на різних заходах у окрузі та взяв участь у роботі місцевих органів влади – був на колегії та одній з нарад, зустрічався й з місцевим керівництвом. Крім того, Сергій Лабазюк взяв участь в об’їзді та ознайомленні з виробничими та соціальними об’єктами Волочиського району. Що стосується звітування, то в газеті "Завжди Поруч" була публікація про діяльність в окрузі і у Верховній Раді.

Найчастіше з нардепів Хмельниччини в квітні на своєму окрузі бував Володимир Мельниченко, а ось Олександр Герега – зовсім не з'являвся - фото 3

Активним у квітні був і народний депутат Роман Мацола (ВО № 190): він тричі відводив час на приватне спілкування зі своїми виборцями на особистих прийомах. Депутат зустрічався з представниками органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, побував на представленні нового очільника Хмельницької ОДА та взяв участь у засідання круглого столу з депутатами Верховної Ради із Хмельниччини. Окрім того, у квітні Роман Мацола зустрічався з переможцями конкурсу мікро-грантів від ГО "Інститут солідарності громад", обговорював бізнес-клімат у регіоні з підприємцями, разом із школярами став учасником природоохоронної акції та спостерігав за спортивними змаганнями, відвідував урочистості з нагоди 30-х роковин аварії на Чорнобильскій АЕС. Приймальні нардепа працювали з виборцями за звичним графіком, а звітування про роботу Романа Мацоли відбувалося на його сторінках у соцмережах, на сайті депутата і у місцевих ЗМІ.

Найчастіше з нардепів Хмельниччини в квітні на своєму окрузі бував Володимир Мельниченко, а ось Олександр Герега – зовсім не з'являвся - фото 4

Не поступався активністю колегам і народний депутат Володимир Мельниченко (ВО № 193). У квітні він провів особистий прийом громадян, взяв участь у представленні нового очільника Хмельницької ОДА та засіданні круглого столу з депутатами Верховної Ради із Хмельниччини, а також зустрівся з начальником Генерального штабу Віктором Муженком, який з робочим візитом відвідував Кам’янець-Подільський Депутат також виділив час, щоб у Кам’янці-Подільському побувати на врочистій зустрічі бійців АТО – 308 окремого інженерно-технічного батальйону, зустрічі із керівництвом і студентами Центру розмінування, турнірі з футболу; відвідати пологовий будинок міської лікарні, Свято малої авіації; привітати спортсмена з перемогою у змаганнях, взяти участь в урочистостях з нагоди 30-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС, зібранні громадської організації "Чорнобиль", відкритті меморіальної дошки воїну АТО та зустрітися з сім’ями загиблих учасників АТО; проінспектувати стан ремонтних робіт у міському будинку культури, відвідати місцеві навчальні заклади, Центр первинної медико-санітарної допомоги; повболівати за земляків під час контрольної футбольної гри. Приймальні Володимира Мельниченка працювали, а інформація про його діяльність розміщувалась на сторінках депутата у соцмережах та у місцевих ЗМІ.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук.

Більше про