Найбагатшим нардепом від Хмельниччини є Герега

Олександр Герега разом з дружиною задекларував дохід в 13 з гаком мільйонів гривень
Depo.
31 жовтня 2016 10:49
ФОТО: depo.ua
Найбагатшим нардепом від Хмельниччини є Герега
Найбагатшим нардепом від Хмельниччини є Герега

В оприлюдненій декларації нардеп показав 34 земельні ділянки та десятки підприємств, чотири з них – на островах, повідомляє Depo.Хмельницький.

Родина народного обранця Олександра Гереги складається з нього та дружини. Статків в декларації чимало, схоже, тому заповнив її одним із останніх.

Сукупний дохід за минулий рік сім'ї склаав 13 252 273 гривень. Головно, то прибутки від "Епіцентру" – власником якого є Олександр та Галина Гереги.

До слова, є у них такі компанії: "Епіцентр К", "Епіцентр Н", "Атена Груп",   "Алга Актив", "Респектум" та "Інтертуризм". Практично в кожному підприємстві у чоловіка чуть більше акцій, аніж у дружини.

Окрім вже згаданих підприємств, кінцевим бенефіціарним власником також 50 на 50 у подружжя є ПрАТ "НОВА ЛІНІЯ", ТОВ "Карпатська кераміка"", ТОВ Центр будівельних матеріалів Осмолода", ТОВ "Лісова пісня", ТОВ "Моноліт", ПАТ "Київметалопром", ПрАТ "Логістичний центр Калинівка", ПАТ "ОФЕРЕНТ", ТОВ "Нова лінія-Запоріжжя", ТОВ "МАРКЕР-ДНЕПР", ТОВ "Нова лінія-Ужгород", ПП "Нованія", ТОВ "ТРЕЙДКОМ ІНКО", ТОВ "Кремінь- Інвест", ТОВ "ДЕВЕЛОПМЕНТ", ТОВ "ВОЛИНЬ", ТОВ "ВОЛИНЬ", ТОВ "Рось", ТОВ "Арніка", ТОВ "Тандем Капітал", ТОВ "Град Строй Систем", ТОВ "ВПК-Центр", ТОВ "Джекоб", ТОВ "Енергоресурси-7", ТОВ "Агроінвест-груп", ТОВ "АРКУЗ", ПП "Віайсі", ТОВ "Ніка-Трейд",

Компанії з обмеженою відповідальністю  на Кіпрі: "Селдімор Оверсіз Лімітед", "Вонедлор Трейдінг Лімітед", "Паравіта Холдинг Лімітед" та на Британських Віргінських островах: "Британські Віргінські острови".

Що ж до землі, то в декларації її прописано маже 590 тисяч квадратних метрів. Облюбувало подружжя собі, де й має наділи, села Новосілки і Малу Олександрівку на Київщині, Авангард та Таїрове на Одещині, Липини на Волині, Городок на Хмельниччині та сам Хмельницький, само-собою - столиця.

Із житла подружжя Герег задекларували будинок в Іспанії майже на 450 квадратів, 2 хатинки в Києві – 162 метри квадратних та 109, 3 квартири в Києві в 189 метрів квадратних, 302 та 57, Хмельницькому – 222, Городку – 28 та в 240 квадратів дача в Бориспільському районі.

З-поміж іншого є в декларації й ювелірні прикраси, кілька сумочок, годинники, картини.

Є й двійко машин - B.M.W. 2007 року випуску і Porsche 2008.