ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українець Сергій Дишлевий став переможцем Чемпіонату світу з різьби бензопилою

Студент-заочник 3 курсу Кам'янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка (спеціальність "Образотворче мистецтво") став чемпіоном світу аж у двох номінаціях "Створенняо сновної скульптури" і "Швидкісне різьблення"
Depo.
17 червня 2015 09:03
ФОТО: depo.ua
Українець Сергій Дишлевий став переможцем Чемпіонату світу з різьби бензопилою
Українець Сергій Дишлевий став переможцем Чемпіонату світу з різьби бензопилою

Сергій Дишлевий став чемпіоном з різьби бензопилою, виступаючи в інтернаціональній командіз Ігорем Лоскутовим з Німеччини, про це повідомляє Хмельницький.depo.ua, з посиланням на НГП.

Учасники Чемпіонату - скульптори 24 країн світу - США, Канади, Австралії, Німеччини, Росії, Австрії, Еквадору та інших.

"Основну скульптуру, точніше скульптурну композицію з декількох скульптур, команді здвох осіб, потрібно було створити всього за 5 днів. При цьому, при оцінці роботи враховувалися складність композиції, технічна складність виконання роботи, оригінальність ідеї, чистота різьблення - відсутність так званих "зарізів пилки" і видовищність самої роботи", - розповідає Сергій Дишлевий.

Темою Чемпіонату, який проводиться в Європі з кінця ХХ століття, цього разу була тема полювання. Конкурсанти-переможці створили композицію, яка складалася з трьох основних скульптур: мисливця періоду кам'яного віку, який зі списом кидається на величезного кабана, самого вепра і трьох собак, що допомагають мисливцеві.

"За допомогою традиційного для скульпторів ручного інструменту на створення такої роботи в такій якості знадобилося б кілька місяців", - уточнив митець.

Більше новин про життя Хмельниччини читайте на Хмельницький.depo.ua