Нарешті вчені вирахували ідеальний розмір "чоловічої гідності"

Розмір пеніса таки має значення
Нарешті вчені вирахували ідеальний розмір "чоловічої гідності"
Нарешті вчені вирахували ідеальний розмір "чоловічої гідності"

Науковці вирахували ідеальний розмір чоловічого пеніса, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Huffington Post.

Учені вирішили знайти відповідь на одвічне питання і з'ясували ідеальний розмір чоловічого статевого члена. А ще фахівці з'ясували, яку роль довжина пеніса грає в сексуальному житті людини.

Над питанням працювали дослідники з медичної компанії DrEd. Для свого експерименту вони вибрали 2121 чоловік зі всього світу, і попросили їх назвати середню і ідеальну, на їх думку, довжину статевого члена.

Згідно з отриманими даними від жіночої боку учасників, довжина середнього чоловічого пеніса становить 13,8 сантиметрів, а ідеального — 15,8. Чоловіки ж припустили, що середнім є статевий член довжиною 14,1 см, а ідеальним — 16,6.

Нарешті вчені вирахували ідеальний розмір чоловічої гідності - фото 1

Як з'ясувалося, найвищі очікування від розміру чоловічого достоїнства мають поляки. На думку жителів Польщі, середня довжина чоловічого пеніса становить 15,7 см, в той час як ідеальна — 17,3.

Найскромніші параметри чоловічого достоїнства назвали жителі Великобританії. Як показало дослідження, британці вважають, що середня довжина статевого члена становить 12,4 см, а ідеальна — 14,2.

Як виявило опитування, близько 88% чоловіків або задоволені своїм статевим органом, або не надають цьому питанню великого значення. Лише 12% представників сильної статі виявилися незадоволені розмірами свого пеніса.

У той же час 11,2% жінок зізналися, що розмір статевого члена дійсно відіграє в них велику роль, в той час як 64,7% представниць прекрасної статі заявило, що довжина пеніса — важливий, проте не першорядний аспект. Лише для 21,4% жінок довжина чоловічого органу не має ніякого значення.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький