Нарешті вчені вирахували ідеальний розмір "чоловічої гідності"

Розмір пеніса таки має значення
Depo.
9 травня 2016 22:42
ФОТО: depo.ua
Нарешті вчені вирахували ідеальний розмір "чоловічої гідності"
Нарешті вчені вирахували ідеальний розмір "чоловічої гідності"

Науковці вирахували ідеальний розмір чоловічого пеніса, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Huffington Post.

Учені вирішили знайти відповідь на одвічне питання і з'ясували ідеальний розмір чоловічого статевого члена. А ще фахівці з'ясували, яку роль довжина пеніса грає в сексуальному житті людини.

Над питанням працювали дослідники з медичної компанії DrEd. Для свого експерименту вони вибрали 2121 чоловік зі всього світу, і попросили їх назвати середню і ідеальну, на їх думку, довжину статевого члена.

Згідно з отриманими даними від жіночої боку учасників, довжина середнього чоловічого пеніса становить 13,8 сантиметрів, а ідеального — 15,8. Чоловіки ж припустили, що середнім є статевий член довжиною 14,1 см, а ідеальним — 16,6.

Нарешті вчені вирахували ідеальний розмір чоловічої гідності - фото 1

Як з'ясувалося, найвищі очікування від розміру чоловічого достоїнства мають поляки. На думку жителів Польщі, середня довжина чоловічого пеніса становить 15,7 см, в той час як ідеальна — 17,3.

Найскромніші параметри чоловічого достоїнства назвали жителі Великобританії. Як показало дослідження, британці вважають, що середня довжина статевого члена становить 12,4 см, а ідеальна — 14,2.

Як виявило опитування, близько 88% чоловіків або задоволені своїм статевим органом, або не надають цьому питанню великого значення. Лише 12% представників сильної статі виявилися незадоволені розмірами свого пеніса.

У той же час 11,2% жінок зізналися, що розмір статевого члена дійсно відіграє в них велику роль, в той час як 64,7% представниць прекрасної статі заявило, що довжина пеніса — важливий, проте не першорядний аспект. Лише для 21,4% жінок довжина чоловічого органу не має ніякого значення.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький