Наречені в різних країнах намагаються зберегти традиції
Весільні сукні чи не в кожній країні мають національний колорит
- Хмельницький
-
21 лютого 2016 15:15

Національні традиції проявляються в кольорі, фасоні і деталях, які відповідають звичаям та релігійним переконанням, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на peekaboo.
Звичайно, в різних регіонах нареченої відрізняються і в тому числі вбранням.
У Болгарії так виглядає дівчина в традиційному весільному платті.
Коли турецька наречена виходить з батьківського дому на весільну церемонію, її батько, брат або дядько пов'язує червону стрічку навколо талії дівчини. Ця стрічка символізує невинність, приносить удачу і щастя.
У Шрі-Ланці вбрання нареченої поєднує східні і західні традиції. Тут надягають розшиті шовкові сарі і фату за європейською модою. Прикраси включають непарну кількість каменів, так як непарні числа вважаються сприятливими.
Ультраортодоксальні єврейки-нареченої зі скромності вбираються в довгі сукні, які приховують все, крім обличчя та краєчків рук. Як правило, мереживні хвилясті спідниці дістають до підлоги.
Традиційно нареченої в Таджикистані носять білі сукні поверх штанів.
Індонезія складається з близько 8000 населених островів і на кожному з них своя мода на весільні наряди. Найчастіше дівчата вбираються в сукні яскравих кольорів з важкою вишивкою.
Пакистанські наречені вибирають вбрання для церемонії глибокого червоного, рожевого та фіолетового кольору.
В Нубії наречена носить кольоровий хустку на голові, прозору вуаль на обличчі і ще білу фату, що покриває голову.
У традиційних еритрейських весільних нарядів є корони з темного оксамиту і фіолетові сукні з золотистою вишивкою. Вбрання нареченої поєднується з костюмом нареченого.
Тувинський національний костюм відображає кочовий спосіб життя народу. Церемоніальний одяг не сковує рухів навіть під час верхової їзди, пошитий з тканин світлих тонів і багато декорований.
Напередодні тибетського весілля наречений приносить нареченій весільну сукню і прикраси. У наряді може бути головний убір, срібні монети для прикраси волосся або амулет з невеликою металевою статуєю Будди.
Для офіційної церемонії палестинська наречена надягає пишне біле плаття, але обов'язково її вручну вишиває мати нареченої спеціально для весілля.
У перуанській столиці Лімі традиційно нареченої вбираються в червоно-чорні сукні з багатошаровими бавовняними спідницями і декорованим подолом.
Західна мода просочилася в Йорданію, де наречені носять білі сукні і ювелірні прикраси з золота або срібла. Часто голову нареченої покриває зелена шовкова тканина. Колір символізує зростання, гармонію і безпеку.
У Малі вбрання нареченої називається каптан і збігається за кольором з дашики, костюмом нареченого. Пара найчастіше обирає білий колір, але іноді зустрічаються вбрання лавандового або фіолетового відтінку.
Тисячоліттями наречені Кореї носять традиційний костюм ханбок. Він складається з сорочки з довгими рукавами і спідниці з завищеною талією з бавовни або шовку.
Японські наречені вбираються в білосніжне кімоно і надягають спеціальний шовковий головний убір tsunokakushi, який приховує "ріжки ревнощів" і символізує її намір стати слухняною дружиною.
Марокканська наречена тричі змінює вбрання на весілля. На прийомі з'являється в білому каптані або платті. Її одяг відображає ознаки регіону, з якого вона родом.
Нігерійські нареченої виділяються яскравими мереживними блузками і візерунчастими каптанами, які часто шиють з індійських тканин. Коралові намиста і головний убір довершують образ.
У Чечні біле плаття нареченої прикрашають брошкою і поясом на талії. Воно повинно приховувати все її тіло, підкреслюючи скромність нареченої. Голову покривають білою хусткою.
Традиційні іракські наречені встановлюють рекорд за кількістю перевдягань. Кожне з семи суконь різного кольору веселки.
Італійські нареченої вірять, що зелений колір приносить удачу та достаток, тому можуть надіти зелене плаття або зелені прикраси.
А ось так виглядає традиційна сукня нареченої в Україні, щоправда, одяг теж надто різниться в жалежності від регіону проживання,
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:14На Хмельниччині поліцейські затримали чоловіка, що кинув гранату в хату сусіда
- 22:54Поліціянтка з Хмельниччини перемогла на чемпіонаті України з універсального бою
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 09:20Могили предків: На Хмельниччині відкрилася фотовиставка присвячена давнім цвинтарям регіону
- 21:25Резонансна справа Крупи: Екскерівниці Хмельницької МСЕК суд продовжив арешт і знову зменшив суму застави
- 11:13Обслуговування вихрових заслінок і бензинових сажових фільтрів GPF — Master Service Актуально
- 10:09На Хмельниччині вночі працювала ППО
- 20:20Силовики завершили найбільшу спецоперація з ліквідації наркобізнесу: Вилучили понад 17 млн доз наркотиків, затримали 67 учасників ОЗГ ФОТО Відео
- 11:06Стрілянину в столичному готелі вчинив нетверезий хмельничанин, - поліція
- 09:28Масований наліт дронів на Хмельниччині: ППО збила 13 БпЛА
- 18:55 Одна із наймасштабніших спецоперацій: Подробиці ліквідації наркоосередків у 15 регіонах України (ВІДЕО) ФОТО Відео
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 11:09На Хмельниччині 15-річний хлопець отримав розряд струму, видершись на вагон потяга
- 09:31В ніч на 12 травня на Хмельниччині ППО збила два БпЛА
- 08:23 У Хмельницькому курсанти військового вишу будували проректору дачу, - ДБР ФОТО
- 23:57 Війна з Росією: Зеленський повідомив Трампу, що Україна готова до переговорів у будь-якому форматі
- 13:02Холодильник для великої родини: на що звернути увагу при виборі моделі Актуально
- 11:43У Хмельницькому затримали закладчика наркотиків
- 21:34Куди необхідно звернутись громадянам для оформлення біометричних паспортних документів