Нардепи від Хмельниччини однаково голосують десь у 89% голосувань

Громадські активісти визначили депутатів-однодумців
Depo.
28 червня 2016 10:28
ФОТО: depo.ua
Нардепи від Хмельниччини однаково голосують десь у 89% голосувань
Нардепи від Хмельниччини однаково голосують десь у 89% голосувань

 Аналізуючи голосування хмельницьких нардепів-мажоритарників ГМ ОПОРА визначила з ким із колег мають схожу політичну позицію обранці, повідомляє Depo.Хмельницький.

Найвищий середній показник схожості з голосуваннями колег, обраних у мажоритарних округах Хмельниччини, виявив народний депутат Сергій Мельник, який у 95 % випадків голосував так само, як інші нардепи від регіону.

Вочевидь, такий високий відсоток збігів зумовлений дисциплінованістю депутата, який лише зрідка пропускає пленарні засідання Верховної Ради (від початку каденції, за даними письмової реєстрації, Сергій Мельник відвідав 96 % засідань), тож був присутній майже на всіх голосуваннях.

Найменший відсоток збігів у Сергія Лабазюка: одностайність з парламентарями від області він демонстрував у 81 % голосувань.

А загалом нардепи від області однаково голосують в середньому у 89 % голосувань.

Для порівняння взяли лише ті голосування, під час яких були присутні обидва депутати.

Віктор Бондар (ВО № 191), співголова депутатської групи "Партія "Відродження", не має 100-відсокових збігів у голосуваннях з іншими нардепами. Максимально подібно до нього голосує член фракції БПП Максим Саврасов – 99 % збігів.

Порівнявши голосування Віктора Бондаря з голосуваннями колег від Хмельниччини, бачимо, що найчастіше він віддає свій голос синхронно з Романом Мацолою та Сергієм Мельником – 97 % збігів. З Андрієм Шиньковичем вони натиснули однакові кнопки у 93 % голосувань, з Олександром Герегою – у 78 %, Володимиром Мельниченком – у 76 %, а з Сергієм Лабазюком – тільки у 52 %.

Що стосується позафракційного Олександра Гереги (ВО № 192), то його однодумцями (100 % збігів у голосуваннях) є так само позафракційний Валерій Давиденко та представник БПП Юрій Стець.

Максимально наближені до позиції Олександра Гереги погляди на голосування з-поміж нардепів від Хмельницької області мають Андрій Шинькович – 86 %, Сергій Мельник і Володимир Мельниченко – 85 %. Роман Мацола голосує так само у 83 % випадків, Віктор Бондар – у 78 %, а Сергій Лабазюк – у 74 %.

Сергій Лабазюк (ВО № 188), що входить до депутатської групи "Воля народу", найчастіше (у 98 % випадків) голосує в унісон із Максимом Саврасовим від фракції БПП та позафракційною Оксаною Білозір.

Серед колег від Хмельниччини найбільш схожі з Сергієм Лабазюком політичні уподобання мають Сергій Мельник та Володимир Мельниченко, члени фракції БПП. Їхні голосування збігаються у 91 % випадків. Крім того, Сергій Лабазюк у 90 % голосувань віддає свій голос синхронно з Андрієм Шиньковичем, у 88 % – з Романом Мацолою. Трохи більше розбіжностей у політичних поглядах, з огляду на голосування, Сергій Лабазюк демонструє з Олександром Герегою (74 %), а найбільше – з Віктором Бондарем "Відродження": збігаються лише 52 % голосувань.

Роман Мацола (ВО № 190), член фракції БПП, має дев’ять 100-вісоткових однодумців у Верховній Раді, зокрема його голосування аналогічні до голосувань позафракційних Юрія Бабія, Сергія Березенка, Олега Велікіна, Давида Макар’яна та Оксани Сироїд від "Самопомочі".

Найбільш близькими з-поміж колег від області за політичними позиціями до Романа Мацоли є Володимир Мельниченко, Сергій Мельник та Андрій Шинькович - 98 % збігів. Депутат голосує синхронно з Віктором Бондарем у 97 % випадків, а найменше збігів у голосуваннях має з Сергієм Лабазюком (88 %) та Олександром Герегою (83 %).

Сергій Мельник (ВО № 187) у 100 % випадків голосує аналогічно з позафракційними Юрієм Бабієм, Сергієм Березенком, Олегом Велікіним, представницею ВО "Самопоміч" Оксаною Сироїд, членом фракції БПП Юрієм Стецем та ще 11 депутатами, зокрема й Володимиром Мельниченком (фракція БПП), а Гереги – 85 %.

Володимир Мельниченко (ВО № 193), член фракції БПП, у 100 % випадків голосує так само, як позафракційні Юрій Бабій, Сергій Березенко, Валерій Давиденко, Ярослав Лесюк та Юрій Стець від фракції БПП. Загалом депутат демонструє ідентичну позицію з 14 парламентарями, в тому числі і з Сергієм Мельником, обраним у Хмельницькій області.

У 99 % випадків Володимир Мельниченко натискає ту ж кнопку на панелі для голосувань, що й Андрій Шинькович, у 98 % голосувань його однодумцем є Роман Мацола, у 91 % – Сергій Лабазюк, у 85 % – Олександр Герега. Найменше збігів між голосуваннями Володимира Мельниченка і Віктора Бондаря – 76 %.

Ще один представник фракції БПП Андрій Шинькович (ВО № 189) голосує синхронно з позафракційними Юрієм Бабієм, Сергієм Березенком, Вадимом Підберезняком, представницею "Об’єднання "Самопоміч" Оксаною Сироїд та колегою за фракцією Максимом Саврасовим.

Порівняння його голосувань з іншими нардепами від Хмельниччини виглядає таким чином: 99 % збігів з голосуваннями Володимира Мельниченка, 98 % – Романа Мацоли та Сергія Мельника, 93 % – Віктора Бондаря, 90% – Сергія Лабазюка, 86 % – Олександра Гереги.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та