Нардеп з Хмельниччини Сергій Лабазюк вирвався в передовики

Його діяльність з-поміж нардепів-мажоритарників на окрузі була найактивніша
Depo.
30 червня 2016 11:23
ФОТО: depo.ua
Нардеп з Хмельниччини Сергій Лабазюк вирвався в передовики
Нардеп з Хмельниччини Сергій Лабазюк вирвався в передовики

ГМ ОПОРА проаналізувала роботу 105 мажоритарників у травні, повідомляє Depo.Хмельницький.

За правилами проекту ОПОРИ моніторять роботу 4 нардепів з кожної області. Отже, залишилася за рамками – Андрій Шинькович, Віктор Бондар та Сергій Мельник.

За результатами моніторингу найбільш активними у вирішенні проблем жителів свого округу шляхом законотворчої діяльності в першу трійку лідерів вирвався й нардеп з Хмельниччини Сергій Лабазюк, який подав 2 законопроекти відповідної тематики.

Лідером у поданні запитів, які вирішують специфічні проблеми округу став Олександр Герега. Він зробив 4 запити щодо проблем свого округу.

До списку найбільш дисциплінованих жоден мажоритарник з Хмельниччини не потрапив, тобто вони пропускали засідання в парламенті. Правда, й до числа прогульників не потрапили.

Найактивнішим депутатом у законотворчій роботі у травні є Роман Мацола.

Загалом же обранці досить непогано попрацювали в травні.

В загальному рейтингу Роман Мацола на 2 місці, Олександр Герега на 4, Сергій Лабазюк замикає 10 лідерів. Володимир Мельниченко розмістився у травні на 29 сходинці.

За кожен з 18 критеріїв активностей депутатів у травні ОПОРА виставила оцінки, які були просумовані та склали два базових бали депутатів за дві категорії – законодавчу роботу та роботу у виборчому окрузі. Зазначені бали були переведені у дві оцінки депутатів за 100-бальною шкалою, орієнтуючись на найкращі місячні результати у кожній з категорій (яким було присуджене значення у 100 балів). Підсумкова оцінка депутата була складена на 70% з оцінки депутата за законодавчу активність та на 30% з оцінки за роботу у окрузі.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та