UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Наодинці з коронавірусом: Чи готова Хмельниччина до перших пацієнтів з SARS-CoV-2

В Україні не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус SARS-CoV-2, але, враховуючи темпи його поширення, це, можливо, питання тижнів, чи навіть днів

Наодинці з коронавірусом: Чи готова Хмел…

Медустанови області, як і всі решту в Україні, отримали настанови та рекомендації ВООЗ щодо ведення пацієнтів з підозрою на нову коронавірусну інфекцію. Мають всі і методичні рекомендації щодо забору зразків та транспортування їх до лабораторії. Місцева влада поширює інформаційні матеріали для населення щодо того як себе убезпечити від SARS-CoV-2 і що робити, коли є підозра на захворювання.

 

Що ще відомо про роботу у цьому напрямі узагальнив Depo.Хмельницький.

 

 

У разі виявлення на території області випадків ураження цією хворобою, головним закладом, який буде приймати таких пацієнтів є КП "Хмельницька інфекційна лікарня". Заклад розрахований на 150 інфекційних ліжок, має 16 боксів та реанімацію. Хмельницька інфекційна лікарня  визначена як базова для лікування найбільш небезпечних інфекцій. А спецбокси мають окремі входи з вулиці та медичне обладнання. Хмельницька інфекційна лікарня готова приймати хворих на коронавірус та лабораторно його визначати. У медзакладі є також шість спецкомплектів одягу: комбінезони, респіратори та окуляри єврозразка, які хмельницьким інфекціоністам подарували закордонні колеги.

 

Крім того, відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України з держрезерву розподілені матеріальні цінності по областях для підсилення інфекційних відділень та лікарень. За цим розподілом область додатково отримає 35 пульсоксиметрів, 31 дихальний ручний апарат, 35 інфузійних насосів, 285 тис. масок медичних, апарати штучної вентиляції легенів (2 одиниці) та кисневі концентратори.

 

Голова облдерржадміністрації Дмитро Габінет надав доручення керівникам на місцях проінспектувати усі лікарні, які розташовані на їхніх територіях на предмет наявності в них необхідного обладнання та засобів захисту до прийняття осіб з підозрою на захворювання коронавірусу. Також має бути проведена роз’яснювальна робота в навчальних закладах, щоб діти та вчителі розуміли, які профілактичні заходи потрібно вчиняти для того, щоб не захворіти.

"Головне, щоб в разі появи інфікованих на коронавірус COVID-19 правильно спрацювали медичні працівники на етапі виявлення і транспортування хворих, а вони до таких ситуацій готові. В області медперсонал всіх рівнів надання медичної допомоги провів відповідні теоретичні і практичні тренування", – каже головний лікар   інфекційної лікарні Оксана Піддубна.

 

Ну, і ще раз про профілактику.

 

Окрім того, в ОДА відбулося засідання ТЕБ і НС  щодо попередження завезення і розповсюдження на території області респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом. Всі служби прозвітували про готовність протидіяти поширенню коронавірусу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme