UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельниччина готова протидіяти поширенню коронавірусу, – Габінет

Область додатково отримає 35 пульсоксиметрів, 31 дихальний ручний апарат, 35 інфузійних насосів, 285 тис. масок медичних, апарати штучної вентиляції легенів (2 одиниці) та кисневі концентратори

Хмельниччина готова протидіяти поширенню…

В ОДА відбулося засідання ТЕБ і НС  щодо попередження завезення і розповсюдження на території області респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби облдержадміністрації.

Очільник області Дмитро Габінет наголосив, що наразі дане питання є найбільш актуальним: "Ми розуміємо, що у всіх країнах, де виявлений коронавірус також мешкають і українці, тому кожна область має мати напрацьований алгоритм дій та план у разі виявлення такої інфекції".

За словами заступника директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Наталії Федів, у разі виявлення на території області випадків ураження цією хворобою, головним закладом, який буде приймати таких пацієнтів є КП "Хмельницька інфекційна лікарня". Лікарня розрахована на 150 інфекційних ліжок, має 16 боксів та реанімацію. Також лікарня оснащена усім необхідним обладнанням і засобами захисту для надання допомоги таким пацієнтам.

Крім того, відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України з держрезерву розподілені матеріальні цінності по областях для підсилення інфекційних відділень та лікарень. За цим розподілом область додатково отримає 35 пульсоксиметрів, 31 дихальний ручний апарат, 35 інфузійних насосів, 285 тис. масок медичних, апарати штучної вентиляції легенів (2 одиниці) та кисневі концентратори.

Голова адміністрації надав доручення керівникам на місцях проінспектувати усі лікарні, які розташовані на їхніх територіях на предмет наявності в них необхідного обладнання та засобів захисту до прийняття осіб з підозрою на захворювання коронавірусу. Також має бути проведена роз’яснювальна робота в навчальних закладах, щоб діти та вчителі розуміли, які профілактичні заходи потрібно вчиняти для того, щоб не захворіти.

Краянам й нагадали про заходи профілактики та необхідності дотримуватися елементарних правил гігієни.

Нагадаємо, в області медперсонал всіх рівнів надання медичної допомоги провів відповідні теоретичні і практичні тренування. А Хмельницька інфекційна лікарня  визначена як базова для лікування найбільш небезпечних інфекцій. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"