ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нахабного орендаря прокуратура зобов`язала повернути державі землю

Орендар заборонив жителям підходити до "своєї" річки
Depo.
7 жовтня 2015 11:40
ФОТО: depo.ua
Нахабного орендаря прокуратура зобов`язала повернути державі землю
Нахабного орендаря прокуратура зобов`язала повернути державі землю

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу обласної прокуратури, розпорядженнями Красилівської райдержадміністрації фізичній особі-підприємцю було надано дозвіл на розробку та затверджено технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, які посвідчують право на оренду 36 га земель водного фонду - частини русла річки Случ.

"Надалі цю земельну ділянку згідно з договором та додатковою угодою до нього передано підприємцю в оренду на 25 років для риборозведення, організації відпочинку населення та любительського вилову риби. Згодом орендар обмежив доступ громадян до річки, що й спричинило суспільне невдоволення", - йдеться у повідомлені.

Як встановила прокуратура, вищезазначені угоди укладені всупереч вимог законодавства.

Прокуратура району звернулася в господарський суд області з позовом про визнання недійсними договору оренди земельної ділянки водного фонду (частини русла річки Случ) та додаткової угоди до нього. Позовні вимоги судом задоволені у повному обсязі, а земельна ділянка площею 36 га орієнтовною вартістю понад 640 тисяч гривень підлягає поверненню у власність держави.

Більше про дотримання законодавства - на khm.depo.ua.