Надзвичайний Дністер в туманному мареві та ще й з неба відзняв мандрівник-парапланерист (ВІДЕО)

Осінній туман над Дністровським каньйоном явище, за яким приїзджають полювати фотографи та туристи звідусіль. Ріка стає дивовижею, де замість води - неймовірна молочна поволока

Надзвичайний Дністер в туманному мареві…

Річка на світанку перетворююється на суцільну смугу білого марева, яке повільно тече руслом Дністра і все це відзняв на відео тернопільський мандрівник, парапланерист Любомир Лущинський, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Тenews.

Унікальне природне явище у районі сіл Летячі та Хмелевої, там де височить над Дністром унікальна Червона гора, відзняв з висоти пташиного польоту відомий тернопільський мандрівник, парапланерист Любомир Лущинський.

"Кожного разу мої очі закохуються в красу Дністровського каньйону. Душа тягнеться до сплавів, серце - до польотів над широкою гладдю. Тут сповільнюється час, і все, що заходить з останніми променями за лісистий краєчок стає неважливим. Думки окриляються, природа Дністра дивним чином вміє заворожувати. Хочеться знати, що це місце залишиться недоторканим, таким, як є. Обійшовши його вздовж і впоперек, можу сказати, що жоден краєвид мене так не зачаровував, як той, що можна побачити згори. Спостерігав не відводячи погляду, без слів. Втім, пропоную вам пройти кардіограму, яку серце описує в такий момент. Мій теплий спогад, з гордістю ділюся", - коментує мандрівник.

Мандрівник наголосив - краса Дністровського каньйону унікальна та потребує ретельної охорони, адже це справжній природний скарб Тернопільщини і України.

Відео відзнято під час польоту - парамоторингу, де параплан - надлегкий літальний апарат доповнюється двигуном.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook