ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

На дні Бермудського трикутника знайшли стародавнє місто

Сенсаційне відкриття зробили канадські дослідники – на дні моря в районі Бермудського трикутника вони знайшли стародавнє затонуле місто
Depo.
19 лютого 2016 13:22
ФОТО: depo.ua
На дні Бермудського трикутника знайшли стародавнє місто
На дні Бермудського трикутника знайшли стародавнє місто

Команда вчених під керівництвом подружжя з Канади Пола Вайнцвейга і Поліни Залітцкі з допомогою глибоководного робота досліджувала океанське дно в районі знаменитого Бермудського трикутника, що знаходиться в Карибському морі, на півночі і північному сході від острова Куба, передає Depo.Хмельницький з посиланням на ukrreal.info.

Вивчаючи отримані зображення гідролокатора великої роздільної здатності, на відстані 700 метрів від кубинського берега і на глибині 180 метрів дослідники виявили гігантський затонуле місто з дорогами, тунелями, пірамідами та іншими будівлями.

Одна з пірамід зроблена зі скла, видно скульптуру у вигляді сфінкса, на стінах будинків видно написи.

На думку науковців, місто нагадує міста древніх латиноамериканських культур, зокрема культуру зниклої цивілізації Теотиукан, що існувала на території сучасної Мексики і досягла свого розквіту в першому тисячолітті.

Вважають, що племена ацтеків, які прийшли пізніше, випробували сильний вплив цієї цивілізації. Є версія, що затонуле місто було побудоване півтори-дві тисячі років тому.

На початку нинішнього століття канадці Пол Вайнцвейг і Поліна Залітцкі були запрошені кубинським урядом для картографічного опису океанського дна. Однією з цілей цих робіт був пошук затонулих іспанських кораблів з скарбами. Під час цієї роботи подружжя з Канади і виявили на дні стародавнє місто. 

Надні Бермудського трикутника, виявляється, є затонуле місто - фото 1

Надні Бермудського трикутника, виявляється, є затонуле місто - фото 2

Надні Бермудського трикутника, виявляється, є затонуле місто - фото 3

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький