На Хмельниччині влаштовують термінове полювання на вовків (ФОТО, ВІДЕО)

Хижаки масово знищують домашню худобу і навіть нападають на людей
Depo.
8 вересня 2016 14:33
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині влаштовують термінове полювання на вовків (ФОТО, ВІДЕО)
На Хмельниччині влаштовують термінове полювання на вовків (ФОТО, ВІДЕО)

Жителі п'яти сіл Ярмолинецького району бояться виходити з будинків і вдень, і вночі, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Надзвичайні новини".

Хижаки без винятку знищують домашню худобу і навіть нападають на людей.

Мешканці в день, і в ніч не виходять на двір без вил. "Йдем по гриби - берем вила, йдем на город - також. Сільський голова казав щоб нікуда не виходили, бо небезпечно", - скаржиться селянка Євгена.

Вовки нищать худобу на очах господарів. В родині Марії Кришко з 28 овець залишилось лише 6. "Ми прийшли, а вівці по всій горі. Де вовк зловив- там задушив, де зловив - задушив", - обурююється Марія.

На Ярмолинеччині влаштовують термінове полювання на вовків - фото 1

У місцевих лісників вовки також часті гості. Близько не підходять, але за людьми спостерігають постійно. Цього року популяція вовків збільшилась у рази.

В обласному лісовому господарстві про проблему селян чули, там вже підписали розпорядження про збір мисливських груп на велике полювання. Мисливці кажуть, що на вовків облави краще влаштовувати зимою, бо тварина дуже хитра, але часу чекати немає. Ситуація складається критична, тому полювання призначили на наступний тиждень. Вовків відстрелюватимуть.

Головний лісничий ДП Хмельницьке лісомисливське господарство Олег Гаврилюк каже: "Наразі є вже люди, які мають досвід. Визначаємо яким чином це краще, ефективніше зробити".

Вдень вовки напали ще на одну тварину. Господарям кози Рози - пощастило. Коза вижила, хижак встиг вирвати тварині лише шматок ноги.

На Ярмолинеччині влаштовують термінове полювання на вовків - фото 2

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп