На Старокостянтинівському летовищі тривають військові навчання

На аеродромі бригади тактичної авіації імені Петра Франка відбуваються спільні навчання бомбардувальників, розвідників та транспортників

На Старокостянтинівському летовищі трива…

На аеродромі бригади тактичної авіації імені Петра Франка здійснили посадку транспортні літаки авіаційної бригади з Поділля. Згодом до них приєдналися винищувачі з Прикарпаття та навчально-тренувальні літаки однієї з авіаційних бригад Центральної України, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією в ФБ капітана Олександра Петрука.

За задумом спільних навчань утворилась група бомбардувальників, розвідників та транспортників. Метою подальшої "роботиˮ даної групи стане перевірка сил та засобів протиповітряної оборони України, а саме практичне тренування екіпажів винищувальної авіації у пошуку та супроводженні повітряних цілей.

"Хоч подібного роду навчання відбуваються регулярно, але нині ППОшникам доведеться працювати у посиленому режимі, оскільки (згідно задуму навчань) їм протистоятиме група "порушниківˮ небесного простору. Одні будуть ставити радіо-перешкоди, інші будуть намагатись уразити (знищити) засоби ППО, а треті – просто збивати з пантелику своєю присутністю у небі. Тобто, своєрідна авіаційна карусель," - каже Петрук.

За легендою навчань має бути серйозне протистояння, і хтось має бути кращим - чи льотчики, чи ППОшники.

Нагадаємо, нещодавно військові авіатори на Хмельниччині провели чергову льотну зміну. Примхи погоди, як то поривчатий вітер та грозовий фронт, що проходив поруч, не завадили виконанню завдань на польоти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook